Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS JÄÄKOHVIJOOKIDE JAOKS

Freddo Intenso

0,49 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Intensiivsema maitsega jääkohvi retseptide jaoks

Nautige Barista Creations Freddo Intenso julget tugevalt röstitud maitset. Lõuna-Ameerika araabika oad segunevad Indoneesia araabikaga, et pakkuda hooajale sobivat jõulist ja põnevat täiendust. Segu röstime tumedaks ja oad jahvatame spetsiaalselt maitsva jääkohvi nautimiseks. Parim valmistamisviis on üks kohvikapsel (40 ml) ühe peotäie jääkuubikute kohta (90 g). Naudingu pikendamiseks lisage külma vett või piima (90 ml).

AROOMI KIRJELDUS: RÖSTITUD, MÕRU, RÖSTITUD TERAVILI JA PUIDUMAITSE

 

See kohv sobib suurepäraselt piimaga. Proovige Barista Creations Freddo Intensot jää-latte’na ja saate teada, millist rikkalikku koostoimet pakuvad tumeda rösti maitse ja külma piima magusus. Tänu karamelli- ja küpsisenüanssidele on Barista Creations Freddo Intenso kreemjas piimakohv vastupandamatu nauding.

PÄRITOLU
100% Araabika Peruust, Indoneesiast, Lõuna-Ameerikast.
RÖSTIMINE
Meie otsingud olid pikad ja rasked, kuni leidsime segu araabika ubadest, mis ühtaegu taluvad tumedat rösti ja toovad esile rikkaliku aroomi, mida intensiivsest jääkohvist oodatakse. Barista Creations Freddo Intenso röstitakse kahes osas. Mõlemad röstid on keskmiselt tumedad, et tuua esile puuviljased varjundid ja jätta alles osa kohvi magususest.
AROOMI KIRJELDUS
Laske rikkalikult röstitud Barista Creations Freddo Intenso ’l meelitada teid oma aroomi ja maitsega. Segu araabika ubadest, mis ühtaegu taluvad tumedat rösti ja toovad esile röstitud teravilja- ja puidunüansid.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
48 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis