Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS JÄÄKOHVIJOOKIDE JAOKS

Freddo Delicato

0,49 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Magusate ja mahedate jääkohvi retseptide jaoks

Nautige Barista Creations Freddo Delicato virgutavaid erksaid puuviljavarjundeid. Keenia araabika annab mahlase puuvilja maitse, mis mõjub selles jääkohvis igasse hooaega sobivalt jahutava ja kosutavana. See on kergelt röstitud ja spetsiaalse jahvatusega, et kanda õrnad aromaatsed nüansid maitsemeelteni. Parim valmistamisviis on üks kohvikapsel (40 ml) ühe peotäie jääkuubikute kohta (90 g). Naudingu pikendamiseks lisage külma vett või piima (90 ml).

AROOMI KIRJELDUS: MAGUSAD NOODID, PUUVILJANE, KERGE, VÄRSKENDAV, JANU KUSTUTAV, TASAKAALUSTATUD

 

Kas täiendada Barista Creations Freddo Delicatot piimaga? Pole üldse paha mõte. See kerge loomuga kohv muutub lihtsalt siidisemaks. Piim tõstab esile iiriskaramelli ja vanilli magusaid nüansse. Piimaga Barista Freddo Delicato pakub rikkalikku, tihket ja kreemjat kosutust.

PÄRITOLU
100% Araabika Keeniast, Indoneesiast, Lõuna-Ameerikast.
RÖSTIMINE
Röstime Barista Creations Freddo Delicatot kahes osas. Keskmiselt kerge röst toob esile selle maheda segu mahlaka happesuse. Teine, pisut lühemalt röstitud osa rõhutab helgeid tsitruselisi varjundeid.
AROOMI KIRJELDUS
Barista Creations Freddo Delicato on mahe ja värskendav kohv, mis pakatab puuviljalistest nootidest. Selle kergus ja ümarus tagavad värskendava ja lõõgastava naudingu.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
58 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis