Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS

Caramel Crème Brûlée

0,56 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Mahe karamelli maitseline

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ □ □ □

Karamelli soojendav maitse pehmendab meie kõige täidlasemat ja siidisemat espressot. BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûléest õhkub karamelli ja vanilli magusaid noote. Nespresso maitsekohvi põhja moodustavad Lõuna-Ameerika parimad araabikad. Segasime Brasiilia Bourboni oad kokku pestud Colombia ubadega, kuid röstisime neid eraldi, et luua kaunis harmoonia. Röstimise käigus kujunevad segus välja mõnusalt siidine tekstuur ja täidlus. Et jook saaks veelgi parem, lisame harmoonilisele kooslusele veel karamellimaitset. Proovige BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûléed cappuccino’na – see on erakordselt kreemjas ja imeliste vanillinootidega.

 

AROOMI KIRJELDUS: KARAMELLIMAITSELINE

Müüdava toote koostises ei ole piima.

PÄRITOLU
BARISTA CREATIONSi maitsekohvide põhjaks olev espresso on uskumatult täidlane ja siidine. Seda araabikasegu maitstes naudite Lõuna-Ameerika parimat kohvi, kus täidlase ja siidise maitsega Brasiilia Bourboni araabikaoad kohtuvad suures üksmeeles Colombia araabikaga. Karamellimaitse lisab segule täidlust, et saaksite nautida magusat ja kreemjat maitset ning röstitud kohvi aroomi.
RÖSTIMINE
Kergelt röstitud Brasiilia kohvis püütakse säilitada siidisus ja puuviljane maltoosamaitse, sellest eraldi röstitud Colombia kohvi viibib ahjus lühikest aega, et valla päästa vaid selle nüansirikas aroom. Peen jahvatusaste lisab tasakaalustatud kohvisegule veidi intensiivsust.
AROOMI KIRJELDUS
BARISTA CREATIONS Crème Brûlée imeline karamellimaitse on läbi põimunud meie siidiseima espresso maltoosa- ja teraviljamekiga. Maitsekohvi kapslist saate mõnusalt täidlase, magusa ja kreemja joogi nagu vedela brüleekreemi.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud, jahvatatud ja maitsestatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks. Karamellimaitseline.

KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv, looduslik karamellimaitseaine koos muude looduslike maitseainetega. Sisaldab minimaalses koguses energiat, rasva, süsivesikuid, valke ja soola.
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
50 g

Valmistatud Šveitsis