Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

ORIGINAL

BARISTA CREATIONS

Caramel Crème Brûlée

0,50 €

Näidatud 1 kapsli hind (pakendis on 10 kapslit)

Laske käia, unistage natuke. Meie unistasime. Karamelli soojendav maitse pehmendab meie kõige ümarama ja mahedama espresso röstimise noote. BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûlée’s tantsisklevad karamelli, kookospähkli ja vanilje kreemjad noodid. Selle Nespresso maitsekohvi põhisegu koosneb Lõuna-Ameerika parimatest araabika kohvisortidest. Panime Brasiilia burbooni araabika oad kokku Colombia pestud araabika ubadega ja röstisime neid eraldi, et luua nende vahel kaunis harmoonia. Röstimise abil saadakse pehme tekstuur ja ümar maitse suus. Me lisame sellele harmooniale karamelli maitse, et luua veelgi kõrgemal tasemel maitseelamus. Proovige BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûlée’d cappuccino’na – see on eriliselt kreemjas ning esile kerkivad vanilje ja kookospähkli noodid.

Kõige sobivam
Espresso (40 ml / 1.35 fl oz)
Ristretto (25 ml/0.85 fl oz)

Kohvi happesus

Kohvi mõrudus

Kohvi röstimise aste

Kohvi tihedus

Röstitud, jahvatatud ja maitsestatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks. Karamellimaitseline.

KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv, looduslik karamellimaitseaine koos muude looduslike maitseainetega. Sisaldab minimaalses koguses energiat, rasva, süsivesikuid, valke ja soola.
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
50 g

Valmistatud Šveitsis
Karamelli soojendav maitse pehmendab meie kõige täidlasemat ja siidisemat espressot. BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûléest õhkub karamelli ja vanilli magusaid noote. Nespresso maitsekohvi põhja moodustavad Lõuna-Ameerika parimad araabikad. Segasime Brasiilia Bourboni oad kokku pestud Colombia ubadega, kuid röstisime neid eraldi, et luua kaunis harmoonia. Röstimise käigus kujunevad segus välja mõnusalt siidine tekstuur ja täidlus. Et jook saaks veelgi parem, lisame harmoonilisele kooslusele veel karamellimaitset. Proovige BARISTA CREATIONS Caramel Crème Brûléed cappuccino’na – see on erakordselt kreemjas ja imeliste vanillinootidega.

See võib teile meeldida

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 100 KOHVIKAPSLIST VÕI 45 EUROST

Saate tellimused kätte 1–2 tööpäeva jooksul teie valitud aadressil

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust