Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS

Cocoa Truffle

0,56 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Rikkalik tumeda šokolaadi maitseline

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ □ □ □

Tume ja mõru kakao kohtub espressos BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle'i maltoosa- ja teraviljanootidega. Sünnib rikkalik maitseelamus, mis meenutab tumeda šokolaadi trühvleid. Põhjaks oleva espresso koostises on parimad Lõuna-Ameerika araabikad: Brasiilia magusad Bourboni oad ja pestud Colombia oad. Eraldi röstimine toob esile mõlema sordi parimad küljed, mille koosmõjus tekib tumeda kakao maitsega hästi kokkusobiv siidine ja täidlane espresso. BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle’i cappuccino tunnete ära esiletõusva kakaomeki poolest, mida täiendab mandlite magusus ja kerge vanillihõng.

 

AROOMI KIRJELDUS: KAKAOMAITSELINE

Müüdava toote koostises ei ole piima.

PÄRITOLU
BARISTA CREATIONSi maitsekohvide põhjaks olev espresso on uskumatult täidlane ja siidine. Seda araabikasegu maitstes naudite Lõuna-Ameerika parimat kohvi, kus täidlase ja siidise maitsega Brasiilia Bourboni araabikaoad kohtuvad suures üksmeeles Colombia araabikaga. Kakaomaitse lisab segule täidlust, et saaksite nautida tuttavat rikkalikku ja sametist maitset ning röstitud kohvi aroomi.
RÖSTIMINE
Kergelt röstitud Brasiilia kohvis püütakse säilitada siidisus ja puuviljane maltoosamaitse, sellest eraldi röstitud Colombia kohvi viibib ahjus lühikest aega, et valla päästa vaid selle nüansirikas aroom. Peen jahvatusaste lisab tasakaalustatud kohvisegule veidi intensiivsust.
AROOMI KIRJELDUS
Maltoosapõhjal tume kakao – see on BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle. Maitsekohvikapslist saate täidlase ja siidise joogi, mis on sama rikkalik kui luksuslikud tumeda šokolaadi trühvlid.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud, jahvatatud ja maitsestatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks. Karamellimaitseline.

KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv, looduslik kakaomaitseaine koos muude looduslike maitseainetega. Sisaldab minimaalses koguses energiat, rasva, süsivesikuid, valke ja soola.
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
50 g

Valmistatud Šveitsis