Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
FESTIVE

Forest Black

0,48 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Võrade varjus

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 7 out of 13

FOREST BLACK on lopsakate puuvõrade varjus kasvanud kohviubade segu. Vari kaitseb kohvipuud otsese päikese eest ja loob jahedama keskkonna, kus oad küpsevad pikemalt. Tänu kohvimarja aeglasemale valmimisele tekivad aroomid, mis avalduvad hiljem röstimise ja joogi valmistamise ajal. Need varjus kasvatatud kohvioad, mis saavad oma iseloomu just sellisest päritolust, toovad esile metsaga seostuvaid maitseid. Colombia, Peruu, Guatemala ja India araabika kahes osas röstitud rikkalikus segus ilmnevad eksootilised puidused varjundid ja pipraste vürtside aroomid, mis kanduvad röstimise kaudu valmis kohvijooki. Kõiki neid maitsevarjundeid hinnates on Nespresso aidanud hoida ära 10 miljoni puu maharaiumise Amazonase vihmametsades. Colombia disainer ja kliimaaktivist Johanna Ortiz väljendab sedasama puude ja looduse kaitsmise kirge kujunduses, mille ta andis meie tootesarja Festive 2021 kapslitele.

 

AROOMI KIRJELDUS: PUIDUNE JA VÜRTSINE

PÄRITOLU
Colombia, Peruu ja muud
RÖSTIMINE
Seda segu röstitakse kahes osas röstimise meetodil (50/50). Esimene röst on pisut kergem ja pikem kui teine, mis tasakaalustab segu oma tumedama röstiga. Tulemuseks on tasakaalustatud keskmise tumedusega segu.
AROOMI KIRJELDUS
Külluslikud puidused, pipraselt vürtsised ja magusad teraviljavarjundid ning hõrk happesus, mis kumab läbi sama õrnalt kui lopsakates puuvõrades helklev päikesevalgus.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
56 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis