Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
FESTIVE

Forest Fruit Flavour

0,58 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-01-21
Nendel päevadel võib tellimuse täitmiseks kuluda rohkem aega. Vabandame ebamugavuste pärast.

Korjamisküps

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvipuu õitsemine tähistab kohvioa kodu – kohvimarja – teket. Mõne kuu pärast kirjavad sügavrohelist lehestikku küpsed tulipunased kohvimarjad. Samamoodi sätendavad metsa all kalliskividena metsamarjad kõigis oma punastes, purpursetes ja sinistes toonides. Neid ande kingib meile mets. FOREST FRUIT FLAVOR võtab selle vaimustava värvikülluse kokku kohvis, mille maitse toob meeltesse metsaaluse, mis on tulvil korjamisküpseid marju täis põõsaid. Needsamad mahlased marjaaroomid, mida raamivad teraviljavarjundid, kanduvad teieni selles pidulikus mahedas Lõuna-Ameerika araabika kohvisegus. Aimub magusa küpsetise lõhna, mille maitse on sama nauditav kui ahjuvärskel marjapirukal pärast retke sinna, kus põhjatust rohelusest sirendab sügavpunast. Kõiki neid maitsevarjundeid hinnates on Nespresso aidanud hoida ära 10 miljoni puu maharaiumise Amazonase vihmametsades. Colombia disainer ja kliimaaktivist Johanna Ortiz väljendab sedasama puude ja looduse kaitsmise kirge kujunduses, mille ta andis meie tootesarja Festive 2021 kapslitele.

 

AROOMI KIRJELDUS: ÜMAR JA MAHE

PÄRITOLU
Brasiilia ja Colombia
RÖSTIMINE
Kahes osas röstitud segu: Brasiilia kohvi röstitakse kergelt, et säiliksid mahedus ja linnaselised teraviljavarjundid, sellal kui enamik Colombia kohviube saab lühikese rösti, mis toob esile õrnemad aroomid. Peen jahvatus annab sellele harmoonilisele kohvile eriomase sära.
AROOMI KIRJELDUS
Ladina-Ameerika araabikate mahedas maitses voogavad mahlaste metsamarjade varjundid, nende iseloomulik teraviljasus aga toob meelde magusa küpsetise.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
56 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis