Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
FESTIVE

Forest Almond Flavour

0,58 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-01-21
Nendel päevadel võib tellimuse täitmiseks kuluda rohkem aega. Vabandame ebamugavuste pärast.

Puu aarded

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Puudelt-põõsailt pähkleid korjata on väga aeganõudev töö. Sama töömahukas on noppida kohvimarja täidlasse kesta varjunud ube. Kuid järgnev rõõm on seda tööd väärt. Annid, mida kingivad meile puud, ei ole sugugi väikesed. FOREST ALMOND FLAVOR pühitseb nii saaki, millega meid õnnistab mets, kui ka neid maitsvaid ja rikkalikke pähkliseid aroome, mida leidub paljudes kvaliteetkohvides. Sellele Lõuna-Ameerika araabikate segule omane teraviljasus on ood saagikoristushooajale. Mahedas ja tuttavlikus maitses on tunda mandlit, vanillihõngu ja kerget puuviljasust. Külluslikus aroomis väljendub ilmekalt metsa ja kohvipuude lopsakus. Kõiki neid maitsevarjundeid hinnates on Nespresso aidanud hoida ära 10 miljoni puu maharaiumise Amazonase vihmametsades. Colombia disainer ja kliimaaktivist Johanna Ortiz väljendab sedasama puude ja looduse kaitsmise kirge kujunduses, mille ta andis meie tootesarja Festive 2021 kapslitele.

 

AROOMI KIRJELDUS: ÜMAR JA MAHE

PÄRITOLU
Brasiilia ja Colombia
RÖSTIMINE
Kahes osas röstitud segu: Brasiilia kohvi röstitakse kergelt, et säiliksid mahedus ja linnaselised teraviljavarjundid, sellal kui enamik Colombia kohviube saab lühikese rösti, mis toob esile õrnemad aroomid. Peen jahvatus annab sellele harmoonilisele kohvile eriomase sära.
AROOMI KIRJELDUS
Kus lõpeb maitse ja algab araabika aroom? Espresso on tulvil mandliaroomi, magusat pähklisust, vanilli ja kerget puuviljasust.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
56 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis