Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Palermo Kazaar

0,50 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Eriti intensiivne ja siirupine kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kohvi happesus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ ■

Kohvi intensiivsus: 12 out of 13

Sitsiilia kohvimeistrite oskustest ning Aafrika ja Araabiamaade pärandist sündinud pika tumeda röstiga kohv lisab elule vaieldamatult vürtsi.

Tummisest siirupisest joogist tõusevad esile julgelt mõrud piprased noodid.

RÖSTIMISOMADUSED

 
PIKK RÖSTIMISAEG
TUME RÖST

VÜRTSIKAS PISTACHIO MACCHIATO

Aafrika ja araabia kultuuride ristumispunktis paiknev multikultuurne Palermo andis inspiratsiooni pika ja tumeda röstiga ning suure robustasisaldusega kohviseguks. Tuline ja vürtsikas ISPIRAZIONE Palermo Kazaar Macchiato on austusavaldus eri kultuuride maitsetele ja lõhnadele. Selle retsepti järgi valminud joogi maitse muudavad ületamatuks jõuline siirupine kohv ning sellele lisatud pähklid ja vürtsid.

PÄRITOLU
Ajaloopärandi austamiseks valisime välja neli julget kohvi. Üldjuhul võetakse jõulise maitse jaoks mängu ainult pesemata robusta, mis domineeribki Lõuna-Itaaliast pärit kohvisegudes. Otsustasime haruldase pestud robusta kasuks, mis tasakaalustab ISPIRAZIONE Palermo Kazaari kohvikapslisse pakitud segu, andes joogile puhta maitse ja kreemja tekstuuri. Robustale on lisatud Ladina-Ameerikast pärit araabikasorte, et anda ISPIRAZIONE Palermo Kazaarile juurde loomulikku magusust.
RÖSTIMINE
Röstime kohviube eraldi, et tuua esile ISPIRAZIONE Palermo Kazaari kummagi kohvisordi erijooned. Suuremat osa araabikast ja robustast röstitakse intensiivselt, et anda kohvile mõrudust ja tihedust. Pesemata robusta röst on lühem ja kergem, sest see toob esile sordi peene aroomi. ISPIRAZIONE Palermo Kazaari röstimisviis peegeldab Lõuna-Itaalia tumedale ja jõulisele kohvile omaseid araabia ja aafrika mõjutusi.
AROOMI KIRJELDUS
Nautige tummisest siirupisest joogist esile tõusvaid julgelt mõrusid ja pipraseid noote. Araabika ja robusta on selles espressos kenasti tasakaalus. Kohv peegeldab Palermole kui rannikulinnale omast eluviisi ja rikkalikku ajalugu. Võtke istet terrassil päikeselaigus ja nautige ISPIRAZIONE Palermo Kazaari koos taldrikul lõhnava toidu ja silme ees laiuva arhitektuuriga, mis sosistab ammustest aegadest ja kõigist neist inimestest, kes on kunagi Palermost läbi rännanud.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
60 g

Valmistatud Šveitsis