Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
MASTER ORIGINS

Aged Sumatra Intensiivne

0,58 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Puidune ja mahe

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ ■

Kohvi intensiivsus: 7 out of 13

AJAGA TÄIUSTUNUD

Aged Sumatra saab oma vürtsika, puiduse ja kakaovarjundiga iseloomu tänu ainulaadsele töötlusele, mida parimad kohvikasvatajad on aastaid hoolega arendanud. Kõige aluseks on Indoneesiale eriomane giling basah’i meetod. Seejärel laagerdatakse ube hoolikalt üle kolme aasta – sel moel sünnib unustamatu tassitäis, kus kajavad vastu looduse rütmid.

 

AROOMI KIRJELDUS: PUIDUNE JA MAHE

PÄRITOLU
Sumatra saarel Acehi provintsis kõrgel Gayo mäe ümbruses töötlevad kohvikasvatajad ube giling basah’i meetodil, mis on levinud kogu Indoneesias. 2016. aastast alates hoitakse ube üle kolme aasta hingavas džuudikotis, nii et need imavad ja kaotavad niiskust kooskõlas looduse rütmiga.
RÖSTIMINE
Röstime neid ühest paikkonnast korjatud ube kahes jaos. Esimene osa saab tugeva, kuid lühikese rösti, mis annab ubadele keskmiselt tumeda värvuse. Niimoodi rõhutatakse laagerdumise käigus tekkinud varjundeid: puidune seeder koos magusa järelmaitsega. Teist osa röstitakse kauem, et lisada valmis kohvile tugevust ja sametist täidlust.
AROOMI KIRJELDUS
Indoneesia giling basah’i meetod koos mitmeaastase hoolika laagerdamisega kujundab sellele kohvile rikkaliku iseloomu. Aged Sumatra on äratuntavalt puidune ja vürtsikas, röstise iseloomuga ning mitmetahulise kakao- ja tubakavarjundiga.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
55 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis.