Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
MASTER ORIGINS

Nicaragua La Cumplida Refinada Puuviljane

0,53 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-08-17

Puuviljane ja suhkrune

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 5 iš 13

Nicaragua La Cumplida Refinada on järgmine peatükk Master Origin Nicaragua loos. Võtsime sealtsamast Matagalpa ümbruse mägedes paiknevast istandusest sellesama Arabica Marsellesa sordi kohvioad. Kuid tegime neist midagi täiesti uut.

Töötasime välja ainulaadse saagikoristusele järgneva protsessi, kasutades looduslikku fermentatsiooni, et luua uudne punase puuvilja maitse. Samal ajal kui ainulaadne looduslik pärm kujundab saagiks korjatud kohvikirsi omadusi, jälgivad La Cumplida kohvimeistrid täpselt protsessi kestust ja temperatuuri, et tuua esile ainult parimad maitsenoodid. Meie siht oli arendada välja senisest veelgi loodustsäästvam kohvitoode.

Selline eksperimentaalne valmistamisviis üksnes ei vähenda veetarbimist poole võrra, vaid kõik 20 kohvikirssi tootvat istandust on põllumajandusmetsa oaasid, kus kasvavad varjuandvad puud. Pikk koristusperiood pakkus paljudele töölistele püsivat tööd ning kogu projektis, mis hõlmas käärimisprotsessi ja kirsside kaheastmelist kuivatamist, loodi piirkonna inimestele sadu töökohti.

AROOMI KIRJELDUS: PUUVILJANE JA SUHKRUNE

 
PÄRITOLU
NICARAGUA.
Ideaalse tassitäie poole püüeldes võttis NESPRESSO kasutusele Nicaragua La Cumplida kohvikasvatajate uue fermenteerimisviisi, et protsessi täiustada ning tuua esile mahedad suhkrukirsi ja granaatõuna noodid.
RÖSTIMINE
Seda ühest piirkonnast pärit kohvi röstitakse eraldi suhtes 85/15. Esimene osa röstitakse kiiresti tumedaks, sellal kui teine osa ubadest saab samuti lühikese ajaga veelgi tumedama rösti. Niisugune tehnika annab kohvile mõningase intensiivsuse, säilitades samal ajal selle puuviljasuse ja õrnad aroomid.
AROOMI KIRJELDUS
See üllatav ja ainulaadne kohv rõõmustab maitsemeeli suhkrukirssi ja granaatõuna meenutavate looduslike puuviljanootidega.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
57 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis

Võtke meiega ühendust