Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
MASTER ORIGINS

Papua New Guinea Puuviljane

0,58 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Puuviljane ja džemmine

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 5 out of 13

MINEVIKUST

Millel põhineb selle kohvi tippkvaliteeti kinnitav Q-sertifikaat? Suurepärane ametlik hinnang, mille on Master Origins Papua New Guinea teeninud, võrsub kohvi erakordsest kasvukeskkonnast. Äärmuslike pinnavormide ja olude tõttu oli Paapua Uus-Guinea läänepoolse mägismaa siseosa pikka aega peaaegu ligipääsmatu ja eraldatud, kuid lõpuks avanes seegi maailmale. Sealt pärit vana peen araabika ning selle põhjal kasvatatud sordid Typica, Bourbon ja Arusha annavad tänini Waghi oru viljakatel pinnastel tooni.

Paapua Uus-Guineas leidub rikkalikult selliseid klassikalisi sorte nagu Arusha, Typica ja Bourbon. Neist minevikupärleist sünnib peen tassitäis hõrgu happesuse ning džemmise ja maasikase varjundiga kohvi.

Nende ainulaadsete maitsete esiletoomiseks jäetakse korjatud kohv enne pesemist ja kuivatamist kõrgel mägedes kaheks päevaks päikese kätte.

AROOMI KIRJELDUS: PUNASEID MARJU JA DŽEMMI MEENUTAVAD MAGUSAD PUUVILJANOODID.

 
PÄRITOLU
Klassikalised araabika sordid ja eripärane koristusjärgne töötlemine annavad sellele tippklassi kohvile hõrgu happesuse ja džemmise iseloomu.
RÖSTIMINE
See kohv on saanud kahes osas keskmiselt pika ja madalal temperatuuril rösti, mistõttu on see eriliselt kerge. Enamik partiist röstitakse esimeses osas kergelt ning teine, tumedam ja väiksem osa lisab tugevust.
AROOMI KIRJELDUS
Selles suurepärases kohvis on tunda punaste marjade ja džemmi magusat puuviljavarjundit, millele annavad peene raamistuse mahlakas happesus ja sametine täidlus.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
52 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis.