Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
REVIVING ORIGINS

Kahawa Ya Congo Puuviljane

0,58 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Ärkav maa

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ □

Kohvi intensiivsus: 7 out of 13

REVIVING ORIGINS – algupärandi taaselustamine – on meie pikaajaline programm, mille raames teeme koostööd kohvikasvatajatega, et taastada mõned suurepärased kohvisordid, millest olime juba ilma jäämas. Kongo idaosa Kivu järve ümbrus oma niiske vulkaanilise pinnasega on araabikale ideaalne kasvupaik. Aastaid kestnud konfliktide ja poliitilise ebastabiilsuse tõttu on paljud istandused hüljatud ning väiketalunikest põllumehed kasutavad ära ainult väikese osa Kongo potentsiaalist toota erikohvi. NESPRESSO programm REVIVING ORIGINS toetab Lõuna-Kivu kohvikasvatajaid ja nende partnereid, et tõsta Kongo kohvitoodang positsioonile, mida sealne kohvikogukond väärib. REVIVING ORIGINS Congo on tänini haruldane aare. Kuid igal aastal toome teile üha rohkem seda pehmet mahlaka puuviljavarjundi ning ahvatlevalt magusa teravilja - ja pähkliaroomiga mahekohvi.

 

AROOMI KIRJELDUS: PUVILJANE, MAGUSA TERAVILJA

PÄRITOLU
Kivu järve ümbruse rikkalik vulkaaniline pinnas annab Kongo kohvikasvatajatele võimaluse pakkuda teile selle maheda kohvi puuviljaseid ja magusalt teraviljaseid varjundeid.
RÖSTIMINE
REVIVING ORIGINS KAHAWA YA CONGO on röstitud kahes võrdses osas. Mõlemad osad röstitakse kiiresti tumedaks, kusjuures esimese osa veidi pikem ja tumedam röst muudab kohvi jõulisemaks. Mõlemad osad saavad keskmise jahvatuse.
AROOMI KIRJELDUS
Pehme mahekohv röstitud teravilja varjundi, pähkliaroomi ja maheda puuviljasusega.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid.
Röstitud ja jahvatatud kohv.

Netokaal (10 kapslit)
55 g

Pakendatud gaasikeskkonda.
Valmistatud Šveitsis