Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
Vertuo

Kapselkohvimasinad

Nespresso Vertuo kapselkohvimasinad

Filter
Filter

Värv

Results found

Vertuo Line kohvimasinad

Millised kohvikapslid sobivad Nespresso kohvimasinatele?

Nespresso kohvimasinad on loodud korralikult töötama ainult Nespresso kohvikapslitega. See tähendab, et teiste tootjate kohvikapslid ei pruugi olla Nespresso masinate jaoks õige suurusega ning nende kasutamine võib masina osi kahjustada ning masin võib rikki minna.

Oluline on märkida, et Nespressol on kaks kapslisarja: Original ja Vertuo. Original kohvimasinad on kohaldatud kasutamiseks ainult Original kohvikapslitega ja Vertuo kohvimasinad - ainult Vertuo kapslitega. Nende kahe sarja kapslite kujundus on erinev ja erinevad on ka kohvi valmistamise põhimõtted, mistõttu neid ei saa omavahel kombineerida.

Sel põhjusel on kohvimasina pikaealisuse ja optimaalse kohvimaitse tagamiseks soovitatav kasutada ainult Nespresso kaubamärgi kapsleid, mis on spetsiaalselt disainitud ja kohandatud teie Nespresso kohvimasinale.

Kas Nespresso kohvimasin sobib koju või kontorisse?

Nespresso kapselkohvimasinad sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii kodus kui kontoris. Sellel kohvimasinal on palju olulisi eeliseid, mistõttu võib sellest saada teie igapäevaelu üks peamine aktsent.

Esiteks on Nespresso kohvimasinad saadaval erinevates värvitoonides, nii et saate valida oma kodu või kontori interjööriga sobivaima – olgu selleks siis kaasaegne minimalism või traditsiooniline klassika, Nespresso masinad rõõmustavad alati silma.

Teiseks on Nespresso kohvimasinatel ajatu disain. Need näevad välja moodsad ja elegantsed, olenemata sellest, kas tegemist on uusimate mudelitega või klientide poolt testitud ja armastatud mudelitega. Lisaks erinevad kohvimasinad nii suuruse kui ka tööpõhimõtte poolest, mistõttu leiate Nespresso pakkumisest just teie vajadustele kõige paremini vastava masina, olenemata sellest, kas kasutate masinat väikeses köögis või suures kontoris.

Lisaks sellele kasutavad Nespresso masinad kohvikapsleid, nii et nende puhtana hoidmine on lihtne ja kerge. Nespresso kapslid tagavad, et iga tass kohvi on värske ja maitseb suurepäraselt, muutes kohvi valmistamise muretuks toiminguks.

Kas Nespresso kohvimasinad valmistavad kohvi piimaga?

Nespresso kohvimasinad on enamasti mõeldud musta kohvi valmistamiseks – espresso, lungo jne, kuid on mudeleid, millega saab valmistada ka piimaga kohvi.

Näiteks Nespresso Lattissima kohvimasin on spetsiaalselt loodud piimaga kohvi valmistamiseks. Sellel on integreeritud piimaanum ja sellega saab ühe nupuvajutusega valmistada erinevat tüüpi piimaga kohvi, nagu cappuccino või latte.

Lisaks sellele, ostes Aeroccino piimavahustajaga kohvimasina, saate kiiresti ja tõhusalt piima vahustada ning valmistada kodus kohvi piimaga oma lemmikretsepti järgi.

Kus toodetakse Nespresso kapsleid ja kus toodetakse Nespresso kohvimasinaid?

Nespresso kohvikapsleid toodetakse Šveitsis, kus Nespressol on kolm kaasaegset tehast – Orbe, Avenches ja Romont. Nespresso peab väga tähtsaks kvaliteeti, mistõttu kõik kohvi ettevalmistamise protsessid alates kohviubade korjamisest kuni kapslite pakkimiseni toimuvad kõige rangemate standardite järgi.

Mis puutub Nespresso kohvimasinate tootmisse, siis see oleneb konkreetsest mudelist. Nespresso teeb koostööd mitme tuntud tootjaga, sealhulgas De'Longhi ja Krupsiga, kes toodavad Nespresso masinaid. Paljud neist tootjatest asuvad Euroopas, kuid kohvimasinaid ise toodetakse erinevates riikides, sealhulgas Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal jt.

Oluline on märkida, et Nespresso on registreeritud kaubamärk ja ettevõte jälgib pidevalt oma toodete tootmist, et tagada parim kvaliteet. Seega, olenemata sellest, kus kohvimasinad või -kapslid on valmistatud, vastavad need alati Nespresso kvaliteedistandarditele.

Kas korduvkasutatavad kohvikapslid sobivad Nespresso masinatele?

Ei, korduvkasutatavad kohvikapslid Nespresso kohvimasinatele ei sobi. Kuigi mõned tootjad võivad väita, et nende korduvkasutatavaid kapsleid saab Nespresso kohvimasinaga kohandada, võivad sellised kapslid teie seadet kahjustada.

Esiteks on Nespresso masinad loodud töötama korralikult kindla suuruse ja kujuga Nespresso kaubamärgi kohvikapslitega. Kui kasutate mitteoriginaalseid kohvikapsleid, ei pruugi teie kohv olla õigesti valmistatud või sel on halb maitse.

Teiseks suurendab korduvkasutatavate või mitte-Nespresso kapslite kasutamine kohvimasina kahjustamise riski. Nespresso masinad on loodud nii, et kapsel on teatud viisil perforeeritud ning ebasobiv kapsel (nt valmistatud kõvemast plastist) võib seda protsessi häirida ja masina mehhanismi kahjustada.

Seega, kuigi korduvkasutatavad kohvikapslid võivad tunduda ökonoomse ja keskkonnasõbraliku valikuna, võivad need tekitada rohkem kahju kui kasu. Seega kasutage võimalike probleemide vältimiseks ja parima kohvikvaliteedi tagamiseks ainult originaalseid Nespresso kapsleid.

Kas Nespresso kohvimasinatele on kampaaniaid ja allahindlusi?

Jah, Nespresso pakub teatud arvu kapslite ostmisel regulaarselt oma kohvimasinatele soodustusi ja allahindlusi, samuti saab Original või Vertuo kohvimasinate ja Aeroccino komplekte soodsamalt kui eraldi ostes.

Kuidas Nespresso kohvimasin töötab?

Nespresso kohvimasinad töötavad ainulaadse tehnoloogia abil, mis koosneb mitmest etapist:

Laadimine ja sisselülitamine: Esiteks valatakse masina paaki vesi ja kohvikapsel asetatakse spetsiaalsesse kapslilahtrisse. Pärast seda lülitatakse kohvimasin sisse.

Soojendamine: Nespresso masinatel on veesoojendussüsteem, mis tõstab vee temperatuuri kiiresti selliseks nagu on kohvi valmistamiseks optimaalne.

Rõhk: Kui vesi on kuum, läbib see kõrgsurvega (Original masinates kuni 19 baari) kohvikapsli, mis võimaldab saada kohvile õige maitse ja aroomi. Vertuo masinad kasutavad patenteeritud Centrifusion tehnoloogiat, kus kapsel liigub kiirusega kuni 5000 pööret minutis, et valmistada suurepärase maitsega kohvi.

Kohvi valmistamine: Vesi surutakse läbi perforeeritud kohvikapsli tassi, kuhu kohv valmistatakse. Nespresso masinad võivad olenevalt mudelist ja kapsli tüübist valmistada kohvi erineva mõõduga tasside jaoks.

Pärast kohvi valmistamist kukub kohvikapsel kohvimasinas kasutatud kapslite mahutisse, mille saab pärast täitumist tühjendada.

Kogu see protsess võtab aega vaid mõne minuti ning võimaldab kiirelt ja mugavalt valmistada kvaliteetset kohvi kodus või kontoris.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust