Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

AVASTAGE KAKS AINULAADSET KOHVIKOGEMUST

  • ORIGINAL SÜSTEEM

    ORIGINAL SÜSTEEM

    Klassikalisest espressost eriti haruldaste kohvideni

  • VERTUO SÜSTEEM

    VERTUO SÜSTEEM

    Võrreldamatu kohvikogemus

IDEAALNE
TRADITSIOONILISE ESPRESSO SÕBRALE

Original on ideaalne masin iga espressosõbra jaoks, kes armastab täidlast või kofeiinita kohvi, joob seda mustalt või lisab sellele piima, et valmistada cappuccino või latte, ja seda kõike vaid ühe nupuvajutusega.

TAVAPÄRANE 19-BAARISE KÕRGSURVEGA EKSTRAHEERIMISMEETOD

19-baarise kõrgsurvega ekstraheerimismeetod tagab igale kohvijoogile luksusliku crema, mis säilitab tassis õiged maitse- ja lõhnanoodid, kuniks olete valmis neid nautima. See on nagu aardekirst, mis ootab avastamist.

3 mõõdus tassidele

Ristretto
Ristretto (25ml)
Espresso
Espresso (40ml)
Lungo
Lungo (110ml)

LAI VALIK ESPRESSOSID

Originali sarjaga saate kordumatu espressoelamuse igast tassitäiest, olgu selle valmistamiseks kasutatud siis Itaalia röstimistraditsioone järgivat Ispirazione Italiana sarja või maailma kohvikultuure tutvustavad World Explorationsi kollektsiooni.

IDEAALNE KOHVISÕBRALE,
KES ARMASTAB ESPRESSOL 
JA TEISTEL JOOKIDEL RIKKALIKKU CREMA'T

Vertuo masinas on teie kohvihetkede teenistuses innovatiivne tehnoloogia. Järgime vana espressotraditsiooni, kuid liigume sellega edasi.

INNOVATIIVNE
CENTRIFUSION™-TEHNOLOOGIA

Tsentrifugaaljõu ja veega ekstraheerimine. Masin loeb kapslilt triipkoodi ning seadistab maitsva tassikese jaoks täpselt õige pöörete arvu (kuni 7000 pööret minutis), vee koguse ja temperatuuri.

5 mõõdus tassidele

Espresso
Espresso (40ml)
Double Espresso
Double Espresso (80ml)
Gran Lungo
Gran Lungo (150ml)
Mug
Mug (230ml)
Carafe
Carafe (535ml)

LAI VALIK ERI STIILIS KOHVISID

Mis siis, kui peaksite otsustama espresso või tavalise kohvi vahel? Vertuoga ei pea te nende kahe vahel valima. Proovige uusi espressosid ja topeltespressosid, avastage gran lungo ja mug ning nautige iga joogi peal seninägematut crema’t.

ERAKORDSE KVALITEEDIGA KOHV

28 AINULAADSET KOHVISEGU

Saage tuttavaks kogu meie kohvivalikuga. Uued Vertuo kohvid on saadaval kolmes suuruses kapslites viie tassimõõdu jaoks, sest olenemata sellest, kui suur kohvisõber parajasti olete, väärite alati parimat tassitäit kohvi.

Valige laia valiku kohvisegude seast endale sobiva intensiivsuse ja aroomiga sort. Proovige kindlasti kogu meie valikut väikesest magusast espressost siidise gran lungoni, hõrgust kruusikohvist mug suure tassitäie altoni.

Vertuo kohvikapslid >

Säästlik valik igas kohvitassis

Nespresso lähtub oma tegevuses alati säästlikkusest. Vertuo kohvimasinate valmistamisel kasutatakse 35–50% ulatuses ringlussevõetud plasti ja pakend koosneb lausa 99% ulatuses ümbertöödeldud materjalist.

Mis tahes Vertuo kohvi nautides pidage meeles, et kõik Nespresso kohvikapslid on tehtud alumiiniumist, mis hoiab kohvi värske, kvaliteetse ja maitsvana ning mida saab lõputult ümber töödelda.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust