Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Ostutingimused

1. OSTUTINGIMUSTE RAKENDAMINE

1.1   Käesolevates veebisaidi kasutamise ja ostutingimustes (edaspidi „tingimused“) sätestatakse Nespresso veebipoe www.nespresso.lt (edaspidi „e-pood“) üldised kasutustingimused. See eeskiri kohaldub siis, kui ostja e-poes pakutavaid kaupu valib, tellib ja ostab või e-poes pakutavaid teenuseid muul moel kasutab.

1.2   Enne selle veebisaidi ja/või e-poe kasutamise alustamist peab iga www.nespresso.ee kasutaja lugema hoolikalt läbi need tingimused ning veebisaidi küpsiste kasutamise põhimõtted ja privaatsusteate (edaspidi koos „andmekaitsepõhimõtted“). Selle veebisaidi ja/või e-poe kasutamisel on käesolevad tingimused ja andmekaitsepõhimõtted kasutajale siduvad, nii et kõikide nende tingimuste ja andmekaitsepõhimõtetega mittenõustumisel ei ole kasutajal õigust seda veebisaiti ja/või e-poodi kasutada.

1.3   Käesolevaid tingimusi võib ühepoolselt muuta ja muudetakse ühepoolselt, andes sellest teada veebisaidil. Veebisaidi ja/või e-poe kasutaja peab nendega regulaarselt tutvuma. Veebisaidi kasutajatele kohalduvad veebisaidi kasutamise ajal (konkreetse toimingu tegemisel, nt tellimuse esitamisel) kehtivad põhimõtted ja tingimused, välja arvatud juhul, kui Nespresso on õigusaktide kohaselt kohustatud tegema tingimustes tagasiulatuvaid muudatusi. Sellisel juhul mõjutavad muudatused ka varem esitatud tellimusi.

1.4   Veebisaiti ja/või e-poodi võib kasutada igas saidil pakutavas keeles.

1.5   Seda veebisaiti kasutades nõustub kasutaja:

1.5.1        kasutama veebisaiti üksnes õiguspäraste päringute ja tellimuste esitamiseks;

1.5.2        mitte esitama vale- või võltstellimusi. Kui esitatud tellimust peetakse põhjendatult vale- või võltstellimuseks, on veebisaidi halduril õigus tühistada tellimus ja teavitada asjaomaseid ametiasutusi;

1.5.3        esitama oma e-posti aadressi, elukoha aadressi ja/või muud kontaktandmed õigesti ja täpselt. Veebisaiti kasutades nõustub kasutaja, et me võime kasutada seda teavet temaga ühenduse võtmiseks (vt privaatsusteadet).

1.6   Kui kogu vajalikku teavet ei esitata, ei saa esitada ka tellimust.

1.7   Sellel veebisaidil tellimuse esitamisega kinnitab kasutaja, et on piisavalt vana, et omada õigust iseseisvalt ja ilma kolmanda isiku nõusolekuta lepinguid sõlmida.

   TEAVE VEEBISAIDI HALDURI JA MÜÜJA KOHTA

  Selle veebisaidi haldur ja müüja e-poes sõlmitavate konkreetsete müügilepingute kohaselt on Leedu ettevõte UAB Mineraliniai Vandenys (edaspidi „MV“ või „Nespresso“), registreeritud aadress: J. Jasinskio 16F, Vilnius, Leedu, registreeritud Leedu Vabariigi juriidiliste isikute registris, registrikood 121702328, KMKR nr LT217023219, e-posti aadress nespresso@mv.lt, telefon +3726880650.

2. TELLIMUSED

2.1   Tellimusi võite esitada järgmiselt:

 •          telefoni teel: +372 688 06 50
 •          e-posti teel: nespresso@mv.lt
 •          e-poe kaudu: www.nespresso.ee, kasutades e-poes olevat spetsiaalset taotlusvormi.

2.2   E-poes müüdavate toodete valik sõltub laos olevatest kogustest. Juhul, kui kaupade tarnimisega on probleeme või laos ei ole enam varusid, jätab Nespresso seega endale õiguse teavitada tarbijat teistest sama või kõrgema kvaliteediga toodetest, mida saab tellida puuduvate asemel. Kui tarbija ei soovi pakutud tooteid tellida, tagastab Nespresso tasutud summa, kui see on juba makstud.

2.3   Ostmise eri etappides kuvatakse veebisaidil kinnitusaknaid, mis takistavad tellimise jätkamist, kui andmed ei ole vastavates punktides õigesti sisestatud. Veebisaidil kuvatakse ka täielikku teavet toodete kohta, mille veebisaidi kasutaja on ostuprotsessi käigus ostukorvi lisanud, nii et kasutaja saab tellimuse andmeid enne maksmist muuta.

2.4   Tellimust ei täideta seni, kuni makse kaupade eest ei ole laekunud, välja arvatud juhul, kui klient valib maksemeetodi, mille puhul on lubatud maksta tellimuse kättesaamisel (vastuvõtmisel). Juhul, kui klient valib maksmise tellimuse kättesaamisel (vastuvõtmisel), lisandub täiendav tasu summas 2 eurot (eeskirja punkt 3.4.2). Kohaletoimetamisel saab maksta sularahas või maksekaardiga.

3. KAUBA KOHALE TOOMINE

3.1   Kui tellimus esitatakse tööpäeval enne kella 16:00, toimetatakse kaubad pärast tellimuse kinnitamist kohale 1–2 tööpäeva jooksul. Pühade ajal, kohaletoomine võib võtta rohkem aega, kui on ette nähtud.

Kui Te kaupu kahe tööpäeva jooksul kätte ei saa, palun teavitage meid järgmiselt:

telefoni teel:+372 688 06 50

e-posti teel: nespresso@mv.lt

3.2   Kohaletoimetamise tasu makstakse koos kaupade hinnaga.

3.3   Kohaletoimetamise tasud on järgmised:

3.3.1     veebipangas tasutud ja DPD Pickup-punkti toimetatavad tellimused: 2 eurot;

3.3.2     veebipangas tasutud ja märgitud aadressile toimetatavad tellimused: 4 eurot;

3.3.3     kohaletoimetamisel tasutavad ja märgitud aadressile toimetatavad tellimused: 6 eurot;

3.4   Kohaletoimetamise tasu ei ole, kui kaupade väärtus on üle 45 euro või tellitakse vähemalt 100 kohvikapslit.

3.5   Kui kuller ei leia saajat kahel korral kokkulepitud ajal ja aadressil, tagastatakse tellimus lattu ja kliendiga võetakse kohaletoimetamise ebaõnnestumise põhjuste väljaselgitamiseks ühendust. Kliendiga ühendust võttes lepitakse kokku kaupade hinna tagastamise tingimustes. Kohaletoimetamise tasu ei tagastata.

3.6   Kaupu toimetatakse kohale Leedus (v.a Kura säärele), Lätis ja Eestis (v.a Saaremaale).

3.7   Kui esitatud andmed (isikuandmed) on ebatäielikud või ebatäpsed või kui andmed esitatakse muus vormis kui veebisaidil kindlaks määratud (nt telefoninumber), ei saa Nespresso või kaupu kohale toimetav Nespresso partner kaupu kohale toimetada.

3.8   Kui Nespresso ei saa tellitud kaupu kohale toimetada ostjast/saajast olenevate asjaolude tõttu, tagastatakse kaubad lattu ning Nespresso loetakse kaupade kohaletoimetamise kohustuse täitnuks ja tal on põhjendatud õigus keelduda kohaletoimetamise eest makstud tasu tagastamast.

3.9   Kui tellimust ei õnnestu Nespressost mitteolenevatel põhjustel kohale toimetada 15 päeva möödumisel tellimuse kohaletoimetamiseks ettevalmistamisest, loetakse leping ostja poolt tühistatuks ja lõpetatakse. Lepingu lõpetamisel tagastatakse kaupade eest makstud tasu ilma põhjendamatu viivituseta, ent igal juhul 14 päeva jooksul alates päevast, mil nende kaupade ostu-müügileping lõpetatuks loeti. Kohaletoimetamise tasu tagastatakse, kui kaupade kohaletoimetamise võimatuse põhjus ei olenenud ostjast.

3.10   Kaupade omandiõigus ja juhusliku hävimise või kahjustumise risk lähevad üle ostjale alates kaupade kohaletoimetamise hetkest.

4. KAUBA KONTROLLIMINE

4.1   Ostja vastutab ostukorvi sisu kontrollimise eest enne tellimuse esitamist ja maksmist.

4.2   Ostja peab teavitama Nespressot defektsetest kaupadest või transpordi käigus kahjustunud kaupadest või arvetes või saatedokumentides olevatest lahknevustest 24 tunni jooksul alates märgitud aadressil tellimuse kättesaamisest.

4.3 Kui kliendi kaebus kinnitatakse, peab Nespresso asendama tellimuse sobivate kaupadega

5. KAUBA TAGASTAMINE

5.1   E-poest ostetud kvaliteetseid kohvikapsleid ei saa vahetada ega tagastada. Palun vaadake oma tellimus hoolikalt üle.

5.2   Kohvimasina tagastamise põhimõtted.

Taganemisõigus

 

Tarbijal on õigus ilma seda põhjendamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates alljärgnevalt kirjeldatud hetkest.

Lepingust taganemise periood lõpeb 14 päeva pärast kuupäeva, mil tarbija või tema määratud kolmas isik (v.a transporditeenuse osutaja) sai kaubad füüsiliselt oma valdusesse (st kaubad toimetati kohale), või kui ostja esitab ühe tellimuse enam kui ühe eseme kohta ja need toimetatakse kohale eraldi, siis 14 päeva pärast kuupäeva, mil ostja või tema määratud kolmas isik (v.a transporditeenuse osutaja) sai kaubad füüsiliselt oma valdusesse.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab ostja teavitama e-poe haldurina tegutsevat ettevõtet UAB Mineraliniai Vandenys sellest ühel järgmisel viisil:

 •          telefoni teel: +372 688 06 50
 •          e-posti teel: nespresso@mv.lt

Lepingust taganemiseks tuleb täita kliendile saadetav lepingust taganemise näidisvorm.

Kui tarbija lepingust taganeb, tagastatakse kaupade eest tasutud summad 14 päeva jooksul alates päevast, mil Nespressot teavitati tarbija otsusest lepingust taganeda. Tasutud summad tagastatakse üksnes pangaülekandega pangakontole, mis antakse pärast käesolevas eeskirjas sätestatud viisil kaupade tagastamist Nespressole ja kaupade ülevaatamist.

Kaubad tagastatakse üksnes Nespresso volitatud kullerile, olenemata kliendi valitud kohaletoimetamisviisist. Kui kaubad tagastatakse muul põhjusel kui kvaliteedivead, on tasu tagastamisteenuse eest järgmine:

 •          tagastamisel Leedust: 4 eurot;
 •          tagastamisel ___

Tootetagastustasu arvestatakse maha kliendile kaupade eest tagastatavast summast.

Tarbijal ei ole õigust lepingust taganeda järgmiste kaupade kohaletoimetamise korral:

 •  kvaliteetsed kasutatud kaubad;
 • tarbija erijuhiste kohaselt valmistatud kaubad;
 • pakendatud kaubad, mis on tervise või hügieeniga seotud põhjustel tagastamiseks sobimatud;
 • pärast kohaletoimetamist lahti pakitud kaubad.

Tarbija õigus lepingust taganeda kehtib üksnes nende toodete puhul, mis tagastatakse samas seisukorras, milles need kohaletoimetamise ajal vastu võeti. Makseid ei tagastata, kui toode mitte ainult ei pakitud lahti, vaid seda ka kasutati, või kui toode ei ole samas seisukorras, milles see oli kohaletoimetamisel, või kui toode on kahjustatud. Kaubad tuleb tagastada originaalpakendis.

Pärast tagastatud eseme kontrollimist teavitab Nespresso ostjat, kui tagastus ei ole kooskõlas tagastamispõhimõtete tingimustega. 
Juhul, kui kohvimasin oli registreeritud kliendi kontol ja Eripakkumine oli kasutatud, sel juhul tagastatav rahasumma kohvimasina eest on maha arvestatud eripakkumise väärtusega.

Kui tagastus on toimunud õiguspäraselt, makstakse eseme eest tasutud summa välja võimalikult kiiresti, end igal juhul 14 päeva jooksul alates kuupäevast, mil andsite teada oma kavatsusest lepingust taganeda. Vaatamata eespool sätestatud tingimustele on Nespressol õigus tasutud summasid mitte tagastada enne tagastatavate kaupade kättesaamist.

5.3   Defektsete kaupade tagastamine

Juhul kui ostja leiab kohaletoimetamisel, et toode ei vasta e-poes määratletud tingimustele või on kahjustunud, peab ta Nespressoga viivitamata ühendust võtma ühel järgmisel viisil:

 •          telefoni teel: +372 688 06 50
 •          e-posti teel: nespresso@mv.lt

Kaubad tagastatakse üksnes Nespresso volitatud kullerile, olenemata kliendi valitud kohaletoimetamisviisist. Kui kaubad tagastatakse muul põhjusel kui kvaliteedivead, on tasu tagastamisteenuse eest järgmine:

Nespresso vaatab tagastatud toote hoolikalt üle ja teavitab ostjat mõistliku aja jooksul e-posti teel, kas makse selle toote eest tagastatakse või toode asendatakse (kui asjakohane). Tagastamine või asendamine toimub võimalikult kiiresti, ent igal juhul 14 päeva jooksul alates kuupäevast, mil ostjale saadeti e-kiri kinnitusega makse tagastamise või kaupade asendamise kohta.

Kahjustumise või defekti tõttu tagastatavate toodete eest tasutud summad tagastatakse sellisel juhul täielikult, k.a toote transpordiga seotud saatekulud ja Teie poolt kaupade tagastamisel kantud kulud. Summa tagastatakse samamoodi, nagu Te selle ostmisel tasusite.

Kõik kehtivatest õigusaktidest tulenevad õigused peavad alati olema kaitstud.

6. HINNAD JA ARVED

6.1   Arvele märgitakse e-poes tellimuse esitamise päeval kehtinud hinnad. Summa esitatakse arvel nii koos käibemaksuga kui ka ilma käibemaksuta.

6.2   Igal juhul arvestatakse ka kohaletoimetamistasu. Kohaletoimetamine on tasuta, kui tellimus vastab tasuta kohaletoimetamise tingimustele.

6.3   Nespresso ei paku kogusel põhinevat hinnaalandust.

6.4   Juhul kui ostja on käibemaksukohustuslane, peab ta märkima oma käibemaksukohustuslase numbri enne esimest ostu e-poest. Kui ostja lakkab olemast käibemaksukohustuslane või saab käibemaksukohustuslaseks pärast esimest ostu, peab ta looma uue registreeritud kasutajakonto (uuesti registreeruma). Konto luuakse kordumatu e-posti aadressiga. Sama e-posti aadressi enam kui ühele kehtivale või tühistatud kontole määrata ei saa. Ostja ei saa kasutada teise isiku (nt tööandja) käibemaksukohustuslase numbrit.

7. KAUBA EEST TASUMINE

7.1   Tasuda saab järgmiselt:

7.1.1     kogu summa tasumine PaySera süsteemis;

7.1.2    kogu summa tasumine sularahas või kaardiga tellimuse kohaletoimetamisel (kättesaamisel). Nespresso eeldab, et sularahas tasuvatel saajatel on selleks täpne summa;

1.1.3    tasumine pangaülekandega pangakontole nr LT063500010001074200. Saaja: UAB Mineraliniai Vandenys, registrikood: 121702328, KMKR nr: LT217023219. Ülekande selgitusse tuleb märkida tellimuse number. Makse tegemisest tuleb teatada järgmiselt:

telefoni teel: +372 688 06 50

e-posti teel: nespresso@mvgroup.eu

Kui makse tegemisest ühel eespool märgitud viisil ei teatata, siis tellimust ei täideta.

1.2   Kui klient soovib ettemaksearvet, tuleb seda taotleda järgmiselt:

telefoni teel: +372 688 06 50

e-posti teel: nespresso@mvgroup.eu

UUS MAKSEVIIS!

Nüüd saate maksta turvalises e-maksete keskkonnas otse VISA, American Expressi või MasterCardiga.

Kui tasute ostu eest kaardiga, palutakse teil maksmise käigus sisestada vastavatele väljadele kaardi andmed.
Veenduge, et sisestate korrektsed makseandmed.
Makseteenuse osutaja Adyen kontrollib kaardiandmed üle ja kinnitab maksetehingu. Kui kontroll õnnestub, võetakse raha kaardilt maha alles pärast kauba teelepanekut.

Kui kõik maksmiseks vajalikud kaardiandmed on esimest korda sisestatud, võib need süsteemis talletada. Sel juhul tuleb edaspidised maksed vaid kaardi turvakoodiga* kinnitada.

* Kaardil olev CVV-/CVC-kood (kolm numbrit kaardi tagaküljel)

 

Kui kaardimakse võrgus ei õnnestu

Võimalikud põhjused kaardimakse tagasilükkamiseks:


- sisestatud andmed on valed
- kontol ei ole piisavalt raha
- kaart on blokeeritud
- kaart on kantud varastatud kaartide loendisse ja seetõttu blokeeritudKui teie maksekaart tagasi lükatakse, uurige oma pangast, mis võiks olla selle põhjus.
Mõnikord ei saa klient makset teha, sest tema kaart ei ole aktiveeritud või on millegipärast blokeeritud. Sellisel juhul soovitame pöörduda abi saamiseks kaardi väljastaja poole.

NESPRESSO klienditeeninduskeskus ei pääse teie finantsandmetele ligi ja seetõttu ei oska me teile kaardi tagasilükkamise põhjust öelda.

 

8. KOHVIMASINA GARANTII JA OSTUJÄRGNE TEENINDUS

8.1   Nespresso kohvimasinatele antakse kaheaastane garantii, mis kehtib masina kasutamisel kooskõlas kasutusjuhendiga.

8.2  Nespresso annab Eestis (partnerite kauplsustest) ostetud seadmetele 2-aastase garantii ja e-poest: www.nespresso.ee  isegi 4-aastase garantii!

8.3   Kohvimasinatega seotud küsimuste korral helistage palun numbril +372 688 06 50 või saatke meile e-kiri aadressil nespresso@mv.lt, et meie kohvispetsialistid saaksid Teid aidata, vastates Teie küsimustele alates kohvimasina ühendamisest kuni võimalike riketeni.

8.4   Ajutine asendusmasin antakse tasuta, kui kohvimasina omanik on ühes Balti riigis Nespresso klubi liige ning kohvimasinal on diagnoositud rike ja seda parandatakse.

8.5 Kui saadate kohvimasina teenindusse, peab see olema puhas ja veejälgedeta (puhastatud juhendi järgi) ning selle vee- ja piimanõud peavad olema pestud. Kui seade ei ole puhas, on teenindusel õigus see kliendile tagasi saata või võtta selle puhastamise eest lisatasu.

8.6   Pärast garantiiperioodi lõppu tehakse parandustöid tasu eest. Konkreetsete teenuste hind määratakse vastavalt teenuste ulatusele ja esitatakse teeninduse kliendile enne parandustööde alustamist. Kui klient soovib kohvimasina parandamise teenust talle esitatud parandusteenuse hinnaga, esitatakse talle arve ja pärast selle arve täielikku tasumist pangaülekandega alustatakse parandustöid.

9. ANDMEKAITSE

9.1   Veebisaidil registreerumisel tuleb esitada õiged ja täpsed andmed.

9.2   Kui kasutaja märkab sellel veebisaidil registreerumise ajal või pärast seda viga esitatud andmetes, saab ta andmeid muuta, helistades numbril +372 688 06 50 või tehes muudatuse otse veebisaidil. E-posti aadressi muuta ei saa.

9.3   Registreerunud kasutajate (füüsiliste isikute) isikuandmeid töödeldakse kooskõlas andmekaitsepõhimõtetega. Kõik füüsiliste isikute isikuandmetega seotud järelepärimised ja kaebused tuleb saata aadressil dataprotection@mv.lt.

10. KOHALDATAV ÕIGUS

10.1      Selle veebisaidi kasutamise ning sellel veebisaidil sõlmitud kaupade ostu-müügilepingute suhtes kehtib Leedu Vabariigi õigus.

10.2      Selle veebisaidi kasutamisest või eespool mainitud lepingutest tulenevate vaidluste suhtes kehtib üksnes Leedu kohtute jurisdiktsioon, kui õigusaktidest ei tulene teisiti.

10.3        Juhul kui sellel veebisaidil on lepingu sõlminud tarbija, ei mõjuta käesolevate privaatsustingimuste ükski säte tarbija seadusest tulenevaid õigusi.

11. VASTUTUS JA LAHTIÜTLUS VASTUTUSEST

11.1   Juriidilise isiku kontot võib luua ja kasutada üksnes õiguslikult volitatud isik. Arvestades asjaolu, et andmed ostude kohta edastatakse riiklikule maksuinspektsioonile, peavad kõik juriidilise isiku kohta esitatavad andmed (k.a käibemaksukohustuslasena registreerimise number) olema väga täpsed.

11.2   Kui käesolevates tingimustes ei ole mujal sõnaselgelt sätestatud teisiti, piirdub Nespresso vastutus rangelt veebisaidil ostetud mis tahes toote eest asjaomase toote ostuhinnaga.

11.3   Vaatamata eespool sätestatule, on Nespresso vastutus piiramatu või tühistamatu järgmistel juhtudel:

11.4   surma või vigastuse korral;

11.5   igal juhul, kui meie vastutus oli ebaseaduslikult või õigusvastaselt välistatud või piiratud või seda üritati välistada või piirata.

11.6   Eelmisele punktile vaatamata ja seadusega lubatud ulatuses ei võta me vastutust järgmiste kahjude eest, olenemata nende põhjusest:

 •  tulu või müügitehingute kaotus;
 • äritegevusega seotud kahjumid;
 • kasumi või lepingute kaotus;
 • prognoositud säästude kaotus;
 • andmete kaotus;
 • juhtimis- või tööaja kaotus.

11.7      Selle veebisaidi avatud olemusest ning digitaalsete andmete säilitamisel ja edastamisel tekkida võivate vigade võimalikkusest tulenevalt ei taga me selle veebisaidi kaudu edastamisel ja ostmisel andmete täpsust ja turvalisust, kui ei ole sõnaselgelt märgitud teisiti.

11.8      Selles punktis sätestatu ei mõjuta ostja tarbija- ja kasutajaõigusi ega õigust lepingust taganeda.

12.INTELLEKTUAALNE OMAND

12.1     Ostja on teadlik ja nõustub, et kõik veebisaidi osadena esitatud materjalide või sisuga seotud autoriõigused, registreeritud kaubamärgid ja muud intellektuaalse ja tööstusomandi õigused kuuluvad alati Inditex Grupile või kolmandale isikule, keda Inditex Grupp on volitanud seda sisu või materjali kasutama. Ostja EI kasuta seda materjali, kui Inditex Grupp ei ole andnud talle selleks sõnaselget luba. See ei takista ostjat kasutamast seda veebisaiti ulatuses, mis on vajalik tema tellimuse või kontaktandmete kohta teabe kopeerimiseks.

13. MÄRKUSED, ETTEPANEKUD, KAEBUSED JA NÕUDED

13.1   Ostja märkused ja ettepanekud on alati oodatud. Palun edastage märkused ja ettepanekud ning ka järelepärimised, kaebused ja nõuded kontaktvormi kaudu, telefoni teel või Nespresso e-posti aadressil või e-posti aadressil, mis on märgitud käesolevate tingimuste punktis 2.

13.2   Nespresso klienditeenindusosakonda saadetud kaebused ja nõuded lahendatakse niipea kui võimalik ja seadusega ettenähtud tähtaja jooksul.

13.3   Kui leiate, et Teie kui ostja õigusi on rikutud, saate e-posti teel esitada kaebuse, et saaksime jõuda kohtuvälisele kokkuleppele.

13.4   Kui olete ostnud Nespresso veebisaidil tooteid, teavitab Nespresso ostjat kooskõlas määrusega (EL) nr 524/2013, et Teil on õigus taotleda Nespressoga tarbijavaidluste kohtuvälist lahendamist veebiplatvormi kaudu, mis asub aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

13.5   Kooskõlas Leedu Vabariigi tarbijakaitseseadusega lahendab tarbijate nõudeid kohtuväliselt Riiklik Tarbijaõiguste Kaitse Amet, aadress: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt.

14. TEATED, KÜSIMUSED

14.1    Märkused ja ettepanekud on alati oodatud. Palun edastage märkused ja ettepanekud ning ka järelepärimised, kaebused ja nõuded telefoni teel numbril +372 688 065 0 või e-posti teel aadressil nespresso@mv.lt.

14.2    Kui e-poest on ostetud meie tooteid, teavitab Nespresso tarbijaid kooskõlas määrusega (EL) nr 524/2013, et neil on õigus taotleda tarbijavaidluste kohtuvälist lahendamist veebiplatvormi kaudu, mis asub aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

14.3    Kooskõlas Leedu Vabariigi tarbijakaitseseadusega lahendab tarbijate nõudeid kohtuväliselt Riiklik Tarbijaõiguste Kaitse Amet, aadress: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt.