Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
Original

Kohvitarvikute

Nespresso kohvitarvikute

Filter
Filter

Tassi suurus

Materjalist

Muud

Results found

Nespresso x Pantone

Nespresso x Pantone koostöö, mis on inspireeritud Vahemere Riviera ikoonilisest olemusest, kutsub teid sukelduma värviküllasesse ja suvisesse nostalgiamaailma

MAIUSTUSED

Nautige kohvi kõrvale meie suussulavaid hõrgutisi: küpsiseid, klassikalisi maiustusi, suhkruid ja luksuslikke šokolaade.

PIIMAVAHUSTAJA

Valmistage veatut, luksuslikku, kreemjat piimavahtu vaid ühe nupuvajutusega. Sobib nii kuuma ja külma kohvijoogi kui ka piimakohvi jaoks.

REVEAL KOLLEKTSIOON

Nautige kohvi Reveali maitsmisklaasist, mis päästab valla kohvi kogu lõhna- ja maitsepaleti. Klaasnõude tootja Riedeliga koostöös sündinud maitsmisklaasid muudavad kohvide proovimise ideaalseks naudinguhetkeks.

VERTUO TARVIKUD

Neile, kes soovivad kohvist veelgi suuremat naudingut saada, soovitame tutvust teha Vertuo sarjaga. Karastatud klaasist ümara kujuga karahvin hoiab iga kohvijoogi soojana, kuni see on joodud. Teie kohvihetked muutuvad veelgi täiuslikumaks.

BARISTA

Tassid piimakohvijookide nautimiseks. Stiilse välimuse ja kujuga tassid meenutavad klassikalisi cappuccino tasse, kuid on moodsas kuues. Istuvad mugavalt peos ja lummavad tugeva kontrastiga, mis tekib mati välispinna ja särava sisepinna vahel. 

ORIGIN KOLLEKTSIOON

Disainer India Mahdavi on inspiratsiooni saanud kohvioa kujust ja loonud kohvitarvikute sarja, mis paistab silma lihtsa, kuid ajatu elegantsiga.

KAPSLIHOIDJAD

Elegantse disainiga hoidikutes püsivad Nespresso kapslid ilusasti korras nende koju toomisest ringlusse andmiseni. Teie kohvivaru on alati stiilselt ja säästlikult hoitud.

NUDE KOLLEKTSIOON

Sari NUDE kutsub teid osa saama harmoonilisest tsüklist, mis algab kestadest, kus peituvad kohvioad, ja lõpeb tassi maitsva kohviga. Sari NUDE on 30 protsendi ulatuses valmistatud kohviubade kestadest.

NOMAD

Võtke lemmikkohv endaga loodusesse kaasa, et üksindust nautida, või minge linnamelu avastama. Eri värvitoonides ja suuruses  kvaliteetsed termostassid hoiavad kohvi igal juhul maitsva ja virgutavana.

PIXIE KOLLEKTSIOON

Nespresso kapslite kujust inspireeritud avangardistlik Pixie tassikollektsioon, mille on kujundanud disainistuudio 5.5, toob mõtteisse teie lemmikkohvi. Stiilne roostevabast terasest tass hoiab kohvi värske ja soojana ning lisab seejuures teie argipäeva pisut rõõmsat värvi.

VIEW KOLLEKTSIOON

View’ sarja läbipaistvad klaastassid lasevad esile tõusta kohvi tekstuuril ja rikkalikul vahul. Šveitsi disainistuudio Atelier Oï loodud komplekti eesmärk oli külvata iga kohvihetk üle valgusesäraga.

LUME KOLLEKTSIOON

LUME sari on tänapäevane klassika, mille tuum on Milanos tegutseva disaineri Federica Biasi loodud valgete Itaalia portselannõude moodne elegants. Kaldnurgaga tassiserv võimendab kohvi aroomi, nõude matt pind mõjub hubaselt.

KATLAKIVI EEMALDAJA

Selleks et iga järgnev tassitäis kohvi oleks sama hea kui esimene, ei tohi unustada masinat korrapäraselt hooldada. Katlakivieemalduskomplektiga tagate kvaliteetse kohvi iga tassitäiega.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust