Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
Original
Filter
Filter

Kohvi intensiivsus

Aroomiprofiil

Kohvi kogus tassis

Results found

ESPRESSO

Mõnikord jätkub aega vaid kiireks espressoks ja teinekord soovite oma kohvi rahulikult nautida. Valige kolme kohvivariandi seast siidine, täidlane või tasakaalustatud jook. Sobib igaks hetkeks.

MASTER ORIGINS

Õppige tundma Master Originsi sarja taga olevate kohvikasvatajate pühendumust ja hoolikat tööd. Kõikidel sarja kohvidel on eripärane maitse, mis on sündinud kohaliku oskusteabe ja päritolumaale omase töötlusprotsessi tulemusena. Igas tassis ootab teid ees imeline avastusretk!

Original Line Kohvikapslid

Millised on peamised Original ja Vertuo kohvikapslite erinevused?

Nespresso Original ja Vertuo on Nespresso kaks erinevat kohvimasina- ja kapslisüsteemi. Need erinevad mitme peamise aspekti poolest:

Kapsli suurus ja kuju: Original kapslid on väiksemad ja ühesuguse suurusega, Vertuo kapslid on suuremad ja erineva suurusega, mis vastavad valmistatava kohvi eri mõõdus tasside suurustele.

Kohvivalmistamise tehnoloogia: Original kohvimasinad kasutavad kohvi valmistamisel traditsioonilist pressimismeetodit, mille käigus surutakse kuum vesi läbi perforeeritud kohvikapsli. Vertuo kohvimasinad kasutavad patenteeritud tehnoloogiat Centrifusion, kus kapsel liigub kiirusega kuni 5000 pööret minutis, et kohv oleks soovitud maitsega.

Kohvitasside mõõdud: Original masinaid toodetakse tavaliselt kahe kohvivalmistamise seadega: Espresso (40 ml) ja Lungo (110 ml). Vertuo masinatega saab valmistada kohvi kuni viies mõõdus tasside jaoks: Espresso (40 ml), Double Espresso (80 ml), Gran Lungo (150 ml), Mug (230 ml) ja Carafe (535 ml).

Kohvikapsli identifitseerimine: Vertuo masinatel on täiustatud tehnoloogia, mis tunneb automaatselt ära masinasse asetatud kapsli ning reguleerib veesisaldust, temperatuuri ja pöörlemiskiirust, et valmistada täiuslik tass kohvi.

Hind: Nii kohvimasinate kui ka kohvikapslite hind sõltub konkreetsest masina mudelist või kapsli tüübist.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust