Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Kohvitarvikud

PIXIE KOLLEKTSIOON

VIEW KOLLEKTSIOON

ORIGIN KOLLEKTSIOON

LUME KOLLEKTSIOON

REVEAL KOLLEKTSIOON

TOUCH KOLLEKTSIOON

NOMAD

MAIUSTUSED

TARVIKUD

PIIMAVAHUSTAJA

BARISTA

HOOLDUSVAHENDID

Lisatarvikud kohvivalmistamiseks, mis annavad kohvile täiesti uue mõõtme

Mida on teil vaja, et valmistada suurepärane kohv mõne sekundiga? Esimene asi on muidugi kapselkohvimasin – Nespresso veebipoest leiate kergesti masina, mis sobib teie vajadustega. Samuti on teil vaja maistvat kohvi kapslites. Me jälgime, et valik oleks tõepoolest lai ja püüame iga hinna eest oma klientide soove täita. Me hindame kohvisõpru kõrgelt, sest kuulume ise ka nende hulka. Masina ja kapslitega varustatuna saate kerge vaevaga valmistada energiat andva espresso või klassikalise cappuccino. Aga kui kohv on teie jaoks midagi enamat kui lihtsalt jook, siis tutvuge ka meie lisatarvikutega. Meie arvates on kohvijoomine elustiil – uurige välja, kuidas muuta see veel toredamaks!

Mitte ainult kohvimasin – valige ka täiuslik piimavahustaja

Tutvuge Aeroccino sarjaga, kuhu kuuluvad seadmed aitavad teil valmistada mõnusalt kreemjat vahtu – see rikastab suurepäraselt teie valget kohvi. Enamgi veel – kuna meie piimavahustajaga saate valmistada nii kuuma kui ka külma piimavahtu, siis võite kasutada seda edukalt mitte ainult kuumade piimakohvide, vaid ka kohvi baasil jääjookide tegemiseks. Selliste lisatarvikutega saate valmistada maitsvat kohvi mitmel viisil paljude inspireerivate retseptide järgi. Kapselkohvimasin ja hoolikalt disainitud piimavahustaja, mille leiate meie tootevalikust, on suurepärane duo, mille abil saate valmistada kohvi nagu ehtne barista!

Nautige kohvi joomist stiilsetest tassidest

Meie kapselkohvimasinad paistavad silma suurepärase disaini poolest, milles klassikaline stiil on ühendatud modernsusega, nii et need sobivad funktsionaalseks dekoratsiooniks igasse interjööri. Sama kehtib kohvitasside kohta, mille leiate meie kohvivalmistamise lisatarvikute hulgast. Meie kliendid saavad valida endale meie tootevalikust elegantsed tassid – leidub ka portselanist ja roostevabast terasest tasse. Kui eelistate suuremaid kohvikoguseid, võite valida ka mõne disainitud kruusi. Meie sarja kuuluvad ka väga funktsionaalsed termoskruusid, millest saate juua oma lemmikkohvi vabas õhus!

Kohv on elustiil – kasutage tarvikuid, mille abil saate seda uuesti tundma õppida

Meie Nespressos arvame, et kohv on midagi enamat kui lihtsalt jook, kohv on ka elustiil. Sellepärast tuleb kohvijoomist vääriliselt tähistada. Ülalmainitud elegantsed tassid ja kruusid on üks kohvijoomise põhielemente, aga meil on teile veel üllatusi. Võite hoida oma kohvikapsleid kodus just selleks otstarbeks mõeldud funktsionaalsetes ja ergonoomilistes anumates. Soovitame ka kauneid roostevabast terasest kohvilusikaid – neid saledaid lusikaid leidub mitmes suuruses, just nagu meie lisatarvikute komplektegi.

Kapselkohv maitseb hästi koos maiustustega!

Kui teile meeldib juua kohvi restoranis ja kohvikus, siis tõenäoliselt tellite oma lemmikjoogi juurde ka hõrke maiustusi. Meie Nespressos püüdleme selle poole, et meie kliendid saaksid täita oma täiusliku kohvielamusega seotud soove igal ajal. Kohvimasin, kohvikapslid, piimavahustaja, tassid ja muud tarvikud pole aga sugugi kõik, mida me pakume. Kui soovite ühendada aromaatse kohvi maiustuste magusa maitsega, siis proovige kindlasti meie küpsiseid, mis on saadaval veebipoes ja meie butiikides. Mis eristab neid teistest magustoitudest? Meie küpsiste retsept on välja töötatud selliselt, et need maitsevad kõige paremini koos kohviga!

Jooge oma lemmikkohvi ja olge loodushoidlikum

Me soovime tegutseda kooskõlas loodusvarade jätkusuutliku kasutamise põhimõtetega ja looduskeskkonna eest hoolitsemine on meile väga oluline. Seepärast sisaldab meie tarvikutevalik tooteid, mis lasevad teil olla iga päev üha loodushoidlikum. Me teame, kui paljudel meie kapselkohvimasinate kasutajatel on meiega sarnased väärtushinnangud. Seepärast arvame, et võite olla huvitatud taaskasutatavatest kottidest ja korvidest, mida me toodame. Hoides looduskeskkonda väljendame oma tänu loodusele, mis lubab meil nautida maitsvat kohvi iga päev!