Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Kohvimasinad

Värv

Inissia

Essenza Mini

 • Meie kompaktne masin ei tee kohvi maitse osas järeleandmisi - Essenza Mini avab teile tee Nespresso kohvi maailma.
  99,00 €
  • * 59,00 € ostes 200 kapslit
   SOODUSKOOD: ESSENZA200
 • Meie kompaktne masin ei tee kohvi maitse osas järeleandmisi - Essenza Mini avab teile tee Nespresso kohvi maailma.
  99,00 €
  • * 59,00 € ostes 200 kapslit
   SOODUSKOOD: ESSENZATRIANGLE200

Pixie

 • Otse disainistuudiost teieni toodud Nespresso Pixie kohvimasin rõõmustab neid, kes hindavad tööstusstiili. Taotud metallist külgedega masin on loodud nende jaoks, kes on nõudlikud nii kohvi kui ka disaini suhtes.
  129,00 €
  • * 69,00 € ostes 250 kapslit
   SOODUSKOOD: PIXIE250

Citiz

 • Uue disainiga CitiZ meeldib nii Nespresso kohvi sõpradele kui ka moodsa disaini austajatele.
  149,00 €
  • * 99,00 € ostes 300 kapslit
   SOODUSKOOD: CITIZ300

Citiz & Milk

 • Kui teil peaks tekkima isu Cappuccino või Latte Macchiato järele, on kuum piimavaht kohe käeulatuses. Voolujoonelise ja stabiilse masina omapäraselt retrolik, kuid ühtlasi kaasaegne elegants tekitab jätkuvalt tarbijais imetlust.
  179,00 €

Lattissima

 • Kohviaparaat espressosõbrale, kes soovib aeg-ajalt nautida ka piimakohvi.
  259,00 €
 • Lattissima Touch on erakordselt mugav võimalus nautida erinevaid kohviliike või piimaga kohvijooke ning seda kõike oma kodus vaid ühe nupuvajutusega.
  269,00 €

Expert

 • Ekspert pakub teile mitmekülgset kohvikeetmise valikut, võimalus valida nelja erineva kohvi suuruse vahel, seal hulgas ka uus Nespresso Americano pikema kohvi joomise naudinguks. Kolm erinevat vee temperatuuri valikut.
  279,00 €
  • * 179,00 € ostes 500 kapslit
   SOODUSKOOD: EXPERT500

Atelier

Creatista

 • Nespresso Creatistaga loote kodus vähese vaevaga tõeliselt kvaliteetseid piimakohvi meistriteoseid, sest Nespresso masinate juures pannakse rõhku mugavusele ja kohviteadmistele, mida täiendab Breville'i uudne piimatöötlustehnoloogia.
  459,00 €
 • Ärata endas barista! Creatista Pro – iga kohv on meistriteos.
  699,00 €

kohvimasinate komplektid

 • Maitse suhtes kompromissideta kompaktne Nespresso kohvimasin. Essenza Mini avab kogu Nespresso kohvi maailma. Komplekt koos Aeroccino‘ga võimaldab piimaga kohvi mõnusid nautida iga päev.
  169,00 € 139,00 €
 • Maitse suhtes kompromissideta kompaktne Nespresso kohvimasin. Essenza Mini avab kogu Nespresso kohvi maailma. Komplekt koos Aeroccino‘ga võimaldab piimaga kohvi mõnusid nautida iga päev.
  184,00 € 159,00 €
 • Maitse suhtes kompromissideta kompaktne Nespresso kohvimasin. Essenza Mini avab kogu Nespresso kohvi maailma. Komplekt koos Aeroccino‘ga võimaldab piimaga kohvi mõnusid nautida iga päev.
  169,00 € 139,00 €

Nespresso kapselkohvimasin – barista teie kodus

Kas te ei oska oma päeva ilma kohvita ette kujutada? Tore, sest meie Nespressos mõistame teie vajadusi suurepäraselt ja jagame teie tundeid. See aromaatne jook kujutab endast puhast rõõmu väikese alumiiniumkapsli sees, mis võimaldab teil nautida ainulaadset aroomi ja maitset.
Kohvimasina leiutamine 20. sajandi alguses oli tõeliselt revolutsiooniline saavutus ja kuigi tänapäevaste kohvimasinate tööpõhimõte on sama, pakuvad need palju rohkem ja võimaldavad teil valmistada veelgi täiuslikumat kohvi. Tutvuge kohvikapslite eelistega ja valige kapselkohvimasin, mis sobib hästi teie vajadustega ja võimaldab teil nautida oma lemmikjooki vaid paar minutit pärast masina sisselülitamist.

Kapselkohvimasin – rohkem eeliseid kui oskate arvata

Kas on mõtet kulutada aega kohvi valmistamiseks traditsioonilisel ja üsna ajamahukal moel, kui see jook on lausa käeulatuses ja teil pole oma soovi täitmiseks vaja muud kui mugavat kapselkohvimasinat ja oma lemmikut Nespresso kohvikapslite hulgast? Meie kapselkohvimasinad ühendavad endas suurepärasel moel funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse. Võite valmistada oma lemmikkohvi ühe nupulevajutusega ja kogu protsess võtab aega vaid paar sekundit. Kiire hommik? Tänuväärne tass kohvi pärast keerulist päeva? Kohe tulevad külalised? On lugematu hulk olukordi, kus aega on väga vähe ja tahaksite valmistada oma lemmikjoogi võimalikult kiiresti. Nespresso masinad on ehtsad kohvimasinad, mis võivad kodus väga tarvilikuks osutuda.

Täiusliku sobivuse vägi

Kohvimasinaid disainides keskendume peale fuktsionaalsuse ka muule. Meie ja meie klientide jaoks on sama oluline masinate kujundus – pöörame sellele erilist tähelepanu. Meie valitud kujundusstiilid ühendavad klassikalise välimuse modernsusega ja samal ajal on need väga universaalse iseloomuga. Suurema osa kohvimasinate puhul võite valida vähemalt paari värvi vahel.
Me teame hästi, et mõned kasutajad eelistavad klassikalist must-valget , teised soovivad kohvi valmistades enda läheduses näha ergutavat punast värvi ja kolmandad hoopis rahulikku rohelist. Valik on tõesti suur. Kohvijoomine on elustiil ja seepärast ei taha me kohvi valmistada masinaga, mis näeb välja nagu see oleks sada aastat vana. Meie tootevalik hõlmab ka minimalistlikke masinaid, mis tänu oma kompaktsele suurusele sobivad hästi väiksesse kööki või reisile kaasa võtmiseks.

Kapselkohvimasin, mis lubab teil kohvikutega mõõtu võtta

Igal kohvimasinal, mida oma klientidele pakume, on teiste omasuguste ees pisut erinevad eelised. Mõned kasutajad eelistavad väiksemaid masinaid. Teised aga valivad suuremat sorti kapselkohvimasina, millel on palju lisafunktsioone. Valitud masinate puhul võib abiks olla meie piimavahustaja , millega saab piima vahustada nii kõrgel kui ka madalal temperatuuril.
Kohvimaailmas leidub palju muudki peale intensiivsete espresso ja lungo või populaarse cappuccino. Kohvisõbrad on innukad uusi maitseid avastama. Kapselkohvimasinast võib vabalt saada teie kodune barista. Nii saate oma kodukandi parimate kohvikutega mõõtu võtta.

Kohvikapslid pakuvad lugematut hulka võimalusi

Nespresso masinate eelis on ka kohvikapslite lai valik. Kapslikohvil on suuri eeliseid – kohv on kindlalt suletud kapslisse ja kohvi saab valmistada vaid mõne hetkega. Kui ostate meie masina, proovige kindlasti Nespresso kohvikapsleid – see on samm edasi ainulaadsel teekonnal oivaliste maitsete ja aroomide maailmas. Maitsete valikust leiate nii klassikalise espresso kui ka eri intensiivsuse, harmoonia ja kangusega kohvid, millest mõni on rikastatud aromaatsete lisandite ja puuviljaste või vürtsikate nootidega.

Valige välja täiuslik kohvimasin või ostke see veebipoest

Kui olete meie veebilehel saadavaolevate kohvimasinate hulgast oma eelistatud mudeli juba välja valinud, siis tellige see mugavalt interneti teel ära ja nautige oma lemmikmaitseid kodus kohvi valmistades!