Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Kohvimasinad

Inissia

Essenza Mini

Essenza Mini piiratud koguses

Pixie

Citiz

Citiz & Milk

Lattissima

Creatista

kohvimasinate komplektid

Nespresso kapselkohvimasin  – barista teie kodus

Kas te ei oska oma päeva ilma kohvita ette kujutada? Tore, sest meie Nespressos mõistame teie vajadusi suurepäraselt ja jagame teie tundeid. See aromaatne jook kujutab endast puhast rõõmu väikese alumiiniumkapsli sees, mis võimaldab teil nautida ainulaadset aroomi ja maitset.
Kohvimasina leiutamine 20. sajandi alguses oli tõeliselt revolutsiooniline saavutus ja kuigi tänapäevaste kohvimasinate tööpõhimõte on sama, pakuvad need palju rohkem ja võimaldavad teil valmistada veelgi täiuslikumat kohvi. Tutvuge kohvikapslite eelistega ja valige kapselkohvimasin, mis sobib hästi teie vajadustega ja võimaldab teil nautida oma lemmikjooki vaid paar minutit pärast masina sisselülitamist.

Kapselkohvimasin – rohkem eeliseid kui oskate arvata

Kohvimasinaid disainides keskendume peale fuktsionaalsuse ka muule. Meie ja meie klientide jaoks on sama oluline masinate kujundus – pöörame sellele erilist tähelepanu. Meie valitud kujundusstiilid ühendavad klassikalise välimuse modernsusega ja samal ajal on need väga universaalse iseloomuga. Suurema osa kohvimasinate puhul võite valida vähemalt paari värvi vahel.
Me teame hästi, et mõned kasutajad eelistavad klassikalist must-valget , teised soovivad kohvi valmistades enda läheduses näha ergutavat punast värvi ja kolmandad hoopis rahulikku rohelist. Valik on tõesti suur. Kohvijoomine on elustiil ja seepärast ei taha me kohvi valmistada masinaga, mis näeb välja nagu see oleks sada aastat vana. Meie tootevalik hõlmab ka minimalistlikke masinaid, mis tänu oma kompaktsele suurusele sobivad hästi väiksesse kööki või reisile kaasa võtmiseks.

Kapselkohvimasin, mis lubab teil kohvikutega mõõtu võtta

Igal kohvimasinal, mida oma klientidele pakume, on teiste omasuguste ees pisut erinevad eelised. Mõned kasutajad eelistavad väiksemaid masinaid. Teised aga valivad suuremat sorti kapselkohvimasina, millel on palju lisafunktsioone. Valitud masinate puhul võib abiks olla meie piimavahustaja , millega saab piima vahustada nii kõrgel kui ka madalal temperatuuril.
Kohvimaailmas leidub palju muudki peale intensiivsete espresso ja lungo või populaarse cappuccino. Kohvisõbrad on innukad uusi maitseid avastama. Kapselkohvimasinast võib vabalt saada teie kodune barista. Nii saate oma kodukandi parimate kohvikutega mõõtu võtta

Kohvikapslid pakuvad lugematut hulka võimalusi

Nespresso masinate eelis on ka kohvikapslite lai valik. Kapslikohvil on suuri eeliseid – kohv on kindlalt suletud kapslisse ja kohvi saab valmistada vaid mõne hetkega. Kui ostate meie masina, proovige kindlasti Nespresso kohvikapsleid – see on samm edasi ainulaadsel teekonnal oivaliste maitsete ja aroomide maailmas. Maitsete valikust leiate nii klassikalise espresso kui ka eri intensiivsuse, harmoonia ja kangusega kohvid, millest mõni on rikastatud aromaatsete lisandite ja puuviljaste või vürtsikate nootidega.

Valige välja täiuslik kohvimasin või ostke see veebipoest

Kui olete meie veebilehel saadavaolevate kohvimasinate hulgast oma eelistatud mudeli juba välja valinud, siis tellige see mugavalt interneti teel ära ja nautige oma lemmikmaitseid kodus kohvi valmistades!

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 100 KOHVIKAPSLIST VÕI 45 EUROST

Saate tellimused kätte 1–2 tööpäeva jooksul teie valitud aadressil

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust