Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS

Barista Chiaro

0,52 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Magus siidjas kohv piimaga joomiseks

  • Kohvi röstimise aste

    ■ □ □ □ □
  • Kohvi mõrudus

    ■ □ □ □ □
  • Kohvi tihedus

    ■ ■ ■ ■ □

Kohvi intensiivsus: 5 out of 13

BARISTA CREATIONS Chiaroga võite end hellitada, sest see on just loodud piima või piimavahu ja kohvi magusa harmoonilise koosluse jaoks. Segu loomisele oleme lähenenud täiesti uut moodi ning õppinud protsessi käigus peensusteni tundma kohvi ja piima omavahelist reaktsiooni. Brooklyni baristad andsid meile suuna kätte, röstides kohvi vaid väga kergelt, sest nii saab kohvi loomulik magusus piima lisamisega juurde tõeliselt nauditava siidisuse. Oleme valinud teile nautlemiseks Keenia ja Indoneesia parima potentsiaaliga araabikad, mida on töödeldud väga kerge röstimisastmega, et säilitada kohvi magusus, mis piimaga kombineerimisel paljastab oma karamelli- ja küpsisenoodid. Soovitame serveerida cappuccino’na (25 ml kohvi 60 ml vahustatud piimaga), aga sobib hästi ka suurema Latte Macchiato valmistamiseks.

BARISTA CREATIONS Chiaro on vaevutuntava röstimisastme, mõruduse ja happelisusega. Kui lisate kohvile piima, tunnete vaid koorekaramelli ja magusa küpsise noote. Brooklyni baristad andsid meile inspiratsiooni sellega, kuidas nende kergelt röstitud oad ei peida kohvi loomulikku magusust ja annavad pärast piima lisamist joogile tõeliselt mõnusa siidisuse.

 

AROOMI KIRJELDUS: MAGUSATEKS JA SIIDJATEKS PIIMAKOHVIJOOKIDEKS

Müüdava toote koostises ei ole piima.

PÄRITOLU
Kokkusobivate koostisosade otsimisel proovime läbi hulganisti kohvisorte paljudest eri maadest. Katsete käigus on selgunud, et kõik kohvisordid ei sobi sugugi piima ja piimavahuga kokku, aga kvaliteetse Keenia araabikaga seda muret pole. Seetõttu valisime BARISTA CREATIONS Chiaro segusse just selle sordi. Lisasime Keenia kohvile juurde ka Sumatra saarelt pärit Indoneesia araabikat, et kokku saaks tõeliselt nauditav paar – mis oligi meie eesmärk. Sündis magus ja siidine segu piimakohvijookide jaoks.
RÖSTIMINE
See, kas meil õnnestub tabada ideaalne tasakaal kohvi ja piima vahel, sõltub suuresti kohvi röstimisviisist. BARISTA CREATIONS Chiaro magusa ja lummava maitse jaoks röstime kohvisorte eraldi suhteliselt madalal temperatuuril ja mitte eriti pikalt, vaid just nii kaua, et kohvis jõuaks esile tõusta loomulik magusus.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
BARISTA Chiaro röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
48 g

Valmistatud Šveitsis