Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS

Barista Corto

0,52 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Kange kohv piimaga joomiseks

  • Kohvi röstimise aste

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Kohvi mõrudus

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Kohvi tihedus

    ■ □ □ □ □

Kohvi intensiivsus: 11 out of 13

Kas ihkate tõeliselt kanget kohvi piisakese magusaga? Selleks jooge Hispaania kohvi. Saime Hispaania parimatelt baristadelt inspiratsiooni BARISTA CREATIONS Corto loomiseks. Õppisime hoolikalt tundma kohvi ja piima omavahelist reaktsiooni, et oskaksime valmistada intensiivse maitsega siirupise joogi jalustrabava piimakohvi jaoks. Rüübake lonks piimatilgaga BARISTA CREATIONS Cortot ja laske sellel kangel, tumedaks röstitud Aafrika araabikate ja robusta vürtsikal segul end lendu viia. Traditsioonilise Cortado siidjas tekstuur ja püsiv järelmaitse on teile kindlasti meele järele. Võtke 40 ml (espressotassitäis) kohvi ja 10–20 ml kuuma piima ning tõstke peale kaks lusikatäit piimavahtu.

BARISTA CREATIONS Corto maitse jaoks saime inspiratsiooni Hispaania baristade kohvi tumedast röstist ja tihkest tekstuurist, mis teevad joogi kergesti äratuntavaks ome toore jõu ja intensiivse röstimisastme poolest. BARISTA CREATIONS Corto rikkalik maitse, elegantne mõrudus ja tummisus tungivad julgelt piimast esile. Sortsu kuuma piima ja peale tõstetud piimavahu abil saate BARISTA CREATIONS Cortost traditsioonilise Cortado.

 

AROOMI KIRJELDUS: ERITI KANGEKS PIIMAKOHVIKS

Müüdava toote koostises ei ole piima.

PÄRITOLU
Selleks et luua jõuline ja rikkalik kohv, mis sobiks hästi piimaga, proovisime läbi ohtralt eri maadest pärit kohvisorte ja avastasime, et kõik kohvisordid ei sobi sugugi piimaga kokku. Valisime segu põhjaks kvaliteetse Uganda robusta, mis annab Cortadole sellelt eeldatava intensiivsuse, tiheduse ja siirupise tekstuuri.
RÖSTIMINE
Mis tahes kohvi röstimise ajal on väga oluline saavutada temperatuuri, röstimisaja ja ubade värvuse õige tasakaal. Eriti oluline on see kõik piimaga tarbitava kohvi juures. BARISTA CREATIONS Corto puhul otsustasime kasutada pikalt eraldi röstimist, et saavutada just see õige tekstuur, mida Hispaania-päraselt kohvilt oodatakse. Pika röstimisaja jooksul, kui oad saavutavad rikkaliku tumeda tooni, kujuneb neis välja meeldiv mõrudus ja siirupine tihedus.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
BARISTA Corto röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
58 g

Valmistatud Šveitsis