Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Napoli Intensiivne

0,46 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Eriti tume ja kreemjas kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ ■

Kohvi intensiivsus: 13 out of 13

Sarja kõige intensiivsema ja tumedama röstiga kohv, mille valmistamiseks saadi inspiratsiooni otse kohvipealinnast, järgib Napoli ammuseid kohvi röstimise tavasid. Seega ei tohiks selle kohvi kange iseloom teile üllatusena tulla.

Äärmiselt tihe sametine ja kreemjas kohvijook meeldivalt mõrkjate kakaonootidega.

RÖSTIMISOMADUSED

 
PIKK RÖSTIMISAEG
VÄGA TUME RÖST

BITTER CITRUS COOL

Napoli kohalikku kultuuri sügavalt juurdunud kohvirituaalid innustasid meid looma tumeda röstimisviisiga ISPIRAZIONE Napoli. Kohvi sametise tekstuuri ja mõnusalt mõrkja järelmaitse kooslus sobib sellesse Bitter Citrus Cooli retsepti suurepäraselt.

PÄRITOLU
ISPIRAZIONE Napoli on segu Uganda robustast ja vähekesest Lõuna-Ameerika araabikast. Valisime hoolikalt välja kohvisordid, mis peaksid vastu selle segu valmistamiseks vajalikule tugevale röstimisele, ja leidsimegi kanged sordid, mille jõuline, kuid samas meeldiv aroom, maitse ja tekstuur peegeldavad Napolis juurdunud ajaloolist kohvitraditsiooni.
RÖSTIMINE

Napoli kohvile omase intensiivsuse saavutamine nõuab röstimisel suurt oskust. Mida äärmuslikumatel temperatuuridel me kohvi röstime, seda raskem on tabada piiri meeldivalt intensiivse röstimisastme ja söestunud äparduse vahel. Just seepärast alustamegi eriti tihkete ja õlirikaste robustaubadega, mille ärakõrbemiseks kulub kauem aega. Peeneks jahvatamine aitab välja tuua kohvi tiheduse ja meeldivad mõrkjad noodid, mida on hästi tunda just järelmaitses.
AROOMI KIRJELDUS
ISPIRAZIONE Napoli on austusavaldus selle Lõuna-Itaalia rannikulinna kangele, tumedale, jõulisele ja siiski nii meeldivale espressole. Äärmiselt tihe sametine ja kreemjas kohvijook meeldivalt mõrkja järelmaitsega.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
57 g

Valmistatud Šveitsis