Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Roma

0,46 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Täidlane ja tasakaalustatud kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 8 out of 13

See kiire röstiga kohv ühendab endas suurlinna Rooma iidse ajaloo ja killukese tänapäeva, intensiivse maitse ja elegantse aroomi. Õnneks on kohvi valmistamine lihtsam kui Rooma linna rajamine.

Tugeva röstimisastme, sügavate puiduste ja teraviljaste nootide, vaevutuntava happesuse ja elegantse aroomi peen tasakaal.

RÖSTIMISOMADUSED

 
LÜHIKE RÖSTIMISAEG
TUME RÖST
PÄRITOLU
Segu põhja moodustavad tasakaalustatud ja teraviljased looduslikud araabikasordid, mis on kasvanud Brasiilia tasandikel. Kerge puiduse mekiga täiendab segu robusta. Segu peene aroomi taga on Mehhiko kaguosast tarnitud araabikad. Selle tuntud kohvipiirkonna eelis on head kasvutingimused: toitainerikas vulkaaniline muld, mida kastavad soojad vihmad, ja kohvipuudele jahutavat varju heitvad metsad.
RÖSTIMINE
Kohvi elegantse olemuse taga on intensiivse maitse kohta üllatavalt kerge röst ja vaevuaimatav happesus. Segu koostises olevad oasordid röstitakse eraldi, nii et Brasiilia ubadest saab sügavröstitud põhi ja peene aroomi lisavad kerge röstiga Mehhiko araabikaoad. Kohvi lõhnanüansid säilitatakse peene jahvatusastmega, nii et ISPIRAZIONE Roma on ühtaegu jõuline ja mahe, peegeldades suurepäraselt Rooma linna kontrastiderikast ajalugu.
AROOMI KIRJELDUS
Antiik-Rooma aegadest saadik on see linn kokku puutunud hulga eripalgeliste kultuuridega. Eri ajastute kihistusi kroonib uhkelt tänapäevase Rooma elegants. ISPIRAZIONE Roma on kaunilt kompleksne. Tugeva röstimisastme, sügavate puiduste ja teraviljaste nootide, vaevutuntava happesuse ja elegantse aroomi vahel valitseb peen tasakaal.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
50 g

Valmistatud Šveitsis