Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Genova Livanto

0,46 € koos maksudega Saage kätte oma tellimus 2022-05-26, enne tellimuse esitamist 17:00

Täidlane ja tasakaalustatud kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 6 out of 13

Genova sadama kaudu on Itaaliasse toodud Ladina-Ameerika parimaid araabikaid, et valmistada magus keskmise röstiga kohv. Nüüd pakume seda maitsmiseks teilegi.

Harmooniline maitsekooslus toob meelde röstimisahjust värskelt välja võetud kohvioad, mille röstitud karamelli- ja teraviljalõhn on nii tuttav ja turvaline.

RÖSTIMISOMADUSED

 
PIKK RÖSTIMISAEG
KESKMINE RÖST

AFFOGATO EXPLORATION

Kunagi ammu jõudsid meresõitjad kaugetelt reisidelt tagasi Genovasse, saagi seas ka Ladina-Ameerika kohv. ISPIRAZIONE Genova Livanto peab meeles ajaloos olulist kaubalinna just Ladina-Ameerika araabikate täidlase maitse ja keskmise röstiga, mille käigus omandab kohv ületamatult magusa karamellimeki. ISPIRAZIONE Genova Livanto väljapeetud maitse, tekstuur ja aroom, mida täiendab metspähklipuru, viib teid valgete purjede ja karamellijäätise nautimise maailma.

PÄRITOLU
Tõelise Põhja-Itaalia kohvina on peamiselt araabikast koosnev segu ISPIRAZIONE Genova Livanto tõeline maitsenüansside pillerkaar. Alustuseks võtsime vähenõudliku ja maheda Brasiilia araabika, mille juurde segasime Kesk- ja Lõuna-Ameerika mäestikes kasvanud tunnustatud araabikasordid, mille maltoosa- ja puuviljamaitse röstides eriti hästi esile tuleb. Just tänu nendele sortidele omandab Põhja-Itaalia kohv tüüpilise peene aroomi ja täidlase maitse.
RÖSTIMINE
Üldiselt röstitakse riigi põhjaosas kohvi kergemalt. Seepärast on ISPIRAZIONE Genova Livanto kohvidel keskmine röstimisaste, mis mõjub kergemalt kui lõunast pärit kohvi röst, ent on piisavalt tume, et maitseda karamelli ja röstitud teravilja järele. Keskmine röst säilitab ISPIRAZIONE Genova Livanto täidluse ja õrna happesuse.
AROOMI KIRJELDUS
ISPIRAZIONE Genova Livanto on siidine, täidlane ja aromaatne kohv. Tavalisest heledam röst aitab muuta kohvi siidiseks ja täidlaseks ning säilitab selle peene aroomi, millest võite tunda röstitud teravilja ja magusa karamelli noote.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
53 g

Valmistatud Šveitsis