Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Küsimused ja vastused

MIKS MINU KOHVIKAPSLITES OLEVA KOHVI MAITSE ON MUUTUNUD?

Optimaalse temperatuuri, kohvi väljavoolamise kiiruse ja kvaliteedi säilitamiseks soovitame puhastada masinat katlakivist iga 400–600 kapsli kasutamise järel või vähemalt üks kord aastas. Nespresso pakub puhastuskomplekti, mis on loodud nimelt Nespresso süsteemidele ja nende komponentidele. 

Teine põhjus võib olla see, et kasutate espresso segude valmistamiseks suure tassi (Lungo) nuppu, mille korral kohv ekstraheeritakse kapslist välja. See tähendab, et kapslis olev kohv kaotab oma maitse, kui on valmistatud 40 ml kohvi. Kohv võib ka kõrbema minna, mis muudab maitse kibedaks. Espresso kapslite liiga suur ekstraheerimine kurnab asjatult Nespresso kohvimasina pumpa. Kui nii juhtub, tuleb Teil eemaldada katlakivi oma masinast sagedamini.

MIKS ON NESPRESSO KOHV KAUPLUSTES MÜÜDAVAST KOHVIST KALLIM?

Nespresso kapslite hind on seotud meie kohvi kvaliteediga. Me valime alati kõrgeima kvaliteediga kohvioad, mis on pärit maailma parimatelt kohvitootjatelt. Ainult 1–2% maailma parimast kohvisaagist vastab meie spetsiifilisele maitse- ja aroomiprofiilile. 

Lisaks sellele pakume oma valdkonna parimaid teenuseid, mis vastavad meie Nespresso klubi liikmete elustiilile ja eelistustele.

Võtke meiega ühendust