Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

ORIGINAL

VERTUO TARVIKUD

LUSIKAGA KARAHVINIKOMPLEKT

49,00 €

Käsitsi puhutud klaasist karahvinil (u 610 ml) on topeltseinad, kaas, rihm ja matti musta värvi silikoonist segamispulk. Vertuo karahvin on valmistatud kahekordsest borosilikaatklaasist, mis tagab hea soojusisolatsiooni. Kuna karahvinid puhutakse käsitsi, on igaüks neist ainulaadne.

Vertuo karahvinikomplekt on disainitud spetsiaalselt selleks, et päästa täielikult valla Carafe Pour-Overi stiilis kohvi potentsiaal, kuna see säilitab kohvi optimaalse maitseprofiili ja temperatuuri. Just see, mida vaja, et veeta kvaliteethetk oma lähedastega. Kahekordne klaassein hoiab joogi kuuma või külmana. Nii saate rahus kohvi nautida just nii kaua, kui soovite. Konstantin Grcici disainitud karahvin on silmale kaunis vaadata ja mugav kasutada. Voolavateks kohvihetkedeks. Kaasas matist silikoonist lusikas, mis aitab kohvi lõhnabuketi enne kohvi valamist karahvinis ühtlaselt laiali jagada.

Kasutusjuhend
Enne esimest kasutuskorda puhastage karahvin. Enne kohvi valmistamist veenduge, et karahvin asub õigesti masina all. Kuuma kohvi valades hoidke kinni kuumakindlast võrust. Enne serveerimist segage kohv pulgaga läbi. Ärge kasutage metallist söögiriistu, sest need võivad klaasi kahjustada. Kui valmistate joogi jääkuubikutega, soovitame lisada need joogi sisse, mitte tühja klaasi.

Puhastamine
Karahvini, selle kaant, rihma ja segamispulka võib pesta masinas. Puhastamise ajaks eemaldage karahvinilt rihm. Kui pesete Vertuo karahvini nõudepesumasinas, ärge pange seda teiste nõude peale ega neile liiga lähedale. Kaant soovitame pesta samuti nõudepesumasinas. Kui teete seda käsitsi, puhastage kaas kohe pärast kasutust. Kui pesete karahvini käsitsi, kasutage pehmet harja ja õrnatoimelist nõudepesuvahendit. Veeplekkide ennetamiseks pühkige karahvini pind pärast pesu üle pehme lapiga.

Hoiatus
Käige karahviniga hoolikalt ümber – nagu ikka klaasnõudega. Ärge kasutage Vertuo karahvini, kui avastate sellelt mõra, kriimu või puuduva tüki. Ärge lubage lastel karahvini kasutada. Kui karahvin on täidetud kuuma vedelikuga, hoidke see lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage valgendi või klooriga ja abrasiivseid puhastusvahendeid ega muid kangetoimelisi kemikaale. Toode on masinpestav. Mitte panna ahju ega kuumale pliidiplaadile.

Spetsifikatsioonid

  • Materjalist: Klaasist

See võib teile meeldida

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust