Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
BARISTA CREATIONS

Barista Scuro

0,52 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Tugeva maitsega, tasakaalustatud kohv piimaga joomiseks

  • Kohvi röstimise aste

    ■ ■ □ □ □
  • Kohvi mõrudus

    ■ ■ ■ □ □
  • Kohvi tihedus

    ■ ■ ■ □ □

Kohvi intensiivsus: 8 out of 13

Kas otsite just seda õiget kohvi- ja piima vahekorda? BARISTA CREATIONS Scuroga saate nautida selle kohvi aromaatset iseloomu piima või piimavahu leebel taustal. Oleme selle segu loomiseks hoolikalt uurinud kohvi ja piima omavahelisi reaktsioone ning ammutanud inspiratsiooni Melbourne’i baristadelt. Just nemad on tugeva, ent täpselt tasakaalustatud maitse loomise spetsialistid, sest nende kasutatav röstimisaste ja segu vahekord annavad kohvile mõjusa aroomi, mis vastandub piima mahedusele. Meie imelises paarisuhtes on kokku saanud eraldi röstitud Colombia ja Etioopia valitud araabikasordid. BARISTA CREATIONS Scuro on just piisavalt kange, et tõsta esile röstitud kohvi aroom, kuid mitte lämmatada piima magusust. Soovitame serveerida cappuccino’na (25 ml kohvi 60 ml vahustatud piimaga), aga sobib hästi ka suurema Latte Macchiato valmistamiseks.

Ammutasime inspiratsiooni Melbourne’i baristadelt, kes on tugeva, ent täpselt tasakaalustatud maitse loomise spetsialistid, sest nende kasutatav röstimisaste ja segu vahekord annavad kohvile mõjusa aroomi, mis vastandub piima mahedusele. BARISTA CREATIONS Scuro näitab, kui tugeva maitse saab kohvile anda, et see oleks ka piimaga endiselt hästi tasakaalus. Kohvi on piisavalt röstitud, et kumada läbi piimast, mille õrn magusus leevendab kohvi intensiivsust, et sünniks mõnusalt paras cappuccino või Latte Macchiato.

 

AROOMI KIRJELDUS: TUGEVA, ENT TASAKAALUSTATUD MAITSEGA PIIMAKOHVIJOOKIDEKS

Müüdava toote koostises ei ole piima.

PÄRITOLU
Kui palju erinevaid kohvisegusid on olemas? Lugematu arv, aga piimaga sobib kokku vaid osa neist. Seega ei saanud me jätta kohvi ja piima ideaalkoosluse loomisel midagi juhuse hooleks. Kõikidest maailma kohvisortidest, mida katsetasime, valisime BARISTA CREATIONS Scuro jaoks välja Colombia ja Etioopia parima araabika. Nende kahe koostöös sünnib äkiline, kuid tasakaalustatud maitsesegu, millele annab viimase lihvi just piim.
RÖSTIMINE
Röstimise ajal on väga oluline jälgida temperatuuri, röstimisaega ja ubade värvust. Kui need on kõik õiged, on ka kohvi ja piima tasakaal paigas. Proovisime läbi palju kombinatsioone, kuni avastasime, et BARISTA CREATIONS Scuro ja piima maitsetasakaalu saavutamiseks peame kasutama eraldi röstimist. Üks osa segust läbib pika tumedaks röstimise protsessi, teist osa röstitakse palju kiiremini ja vähem.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
BARISTA Scuro röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
55 g

Valmistatud Šveitsis