Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
Decaffeinato

Ispirazione Ristretto Decaffeinato Intensiivne

0,51 € koos maksudega Saage kätte oma tellimus 2022-05-26, enne tellimuse esitamist 17:00

Kange ja kontrastne kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ □

Kohvi intensiivsus: 10 out of 13

Keskmisest tumedama röstiga kohvijooki rüübates kangastub juba esimesest sõõmust silme ette Itaalia kuulus kohvikultuur. Kui soovite sellest ise osa saada, siis on see segu just teile.

Intensiivne röstitud kohv, mille rüüpamise järel jääb keelele tantsisklema kergelt puuviljane ja happeline järelmaik.

RÖSTIMISOMADUSED

 
KESKMINE RÖSTIMISAEG
KESKMISEST TUMEDAM RÖST
PÄRITOLU
Nespresso eksperdid külastasid parimaid kohalikke kohvibaare ja röstimiskodasid, et ammutada inspiratsiooni nende maitsetest ja luua peen segu kolmelt mandrilt pärit araabikatest ja robustadest. Brasiilia araabikad moodustavad neutraalse põhja, millele lisab vürtsi pisut Lõuna-Indiast pärit kvaliteetset robustat. Värsket puuviljasust saame lõpetuseks parimatest Lõuna-Ameerika ja Ida-Aafrika araabikatest ning meisterlik Ristretto Italiano Decaffeinato ongi sündinud.
RÖSTIMINE
ISPIRAZIONE Ristretto Italiano Decaffeinato rikkalik röstitud maitse ja eriomane aroom tulenevad kofeiinivaba araabika ja robusta aeglasest eraldi röstimisest. Itaalia baristade jaoks on üks olulisemaid tegureid macinazione ehk peen jahvatusaste, mis annab Itaalia kohvile selle kuulsa maitse, intensiivsuse ja tuntava tummisuse. Itaalia oskuslike kohvimeistrite ja röstijate pärandi tähistamiseks oleme loonud ISPIRAZIONE Ristretto Italiano Decaffeinato.
AROOMI KIRJELDUS
Julge röst, mida tasakaalustavad pehmed kakaonoodid. Nespresso kofeiinivaba kohvi salapärast olemust aitavad pisut avada vaevutuntav happesus ja puuviljanoodid. See kohv võiks olla Itaalia esinduskohv, sest seda juues saab selgeks, miks itaallased nii väga kohvi armastavad ja miks see on nende elus nii olulisel kohal. Klassikalise 25 ml mahuga kapslisse pakendatud joogi abil saate peagi aru, et itaallastel on õigus: see tilk maitsenaudingut tõestab, et vähem on tõesti rohkem.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
57 g

Valmistatud Šveitsis