Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Venezia Tasakaalustatud

0,46 € koos maksudega Saage kätte oma tellimus 2022-05-26, enne tellimuse esitamist 17:00

Harmooniline ja tummine

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ □ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ □ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ □

Kohvi intensiivsus: 8 out of 13

Ilmselt ei tule kellelegi üllatusena, et selle kohvi pikk röstimisprotsess ei sündinud üleöö. Idee saime hoopis Itaalia vanimatest röstimistraditsioonidest, mida on põlvest põlve edasi antud.

Harmoonilises tasakaalus koostis, millest õhkub kerget happesust, karamellinoote ja kerget mõrkjust.

RÖSTIMISOMADUSED

 
PIKK RÖSTIMISAEG
KESKMISEST TUMEDAM RÖST

TIRAMISU CAPPUCCINO MELOODIA

Veneetsiasse on juba ammusest ajast imporditud kohvi kõikjalt maailmast ja röstitud need eripalgelised kohvisordid harmooniliseks koosluseks. Veneetslaste röstimiskunsti mõjul sündis imeliselt tasakaalustatud ISPIRAZIONE Venezia röst. Kuulsa magustoidu väärilise kohvi klassikaline karamelli- ja teraviljamekk sobib ideaalselt selle rikkaliku tiramisu-cappuccino retsepti nauditavate koostisainetega.

PÄRITOLU
Austusavaldusena Veneetsia erilisele pärandile lõime ISPIRAZIONE Venezia. Itaalia tarnib suure osa kohvist Brasiilia araabika kujul, nii et sellest sai ka meie ekspertide lähtepunkt. Segasime juurde Colombia kõrgendikel kasvanud tunnustatud araabikasordid, et anda röstimise käigus segule juurde maltoosa- ja puuviljamaitset, ning lõpetuseks süstisime segusse ka pisut teravust Aafrikast pärit pestud robustaga. Kõigist koostisosadest kokku sündis parimaid Veneetsia tavasid järgiv peen ja täidlane kohvijook.
RÖSTIMINE
Selle Põhja-Itaalia kaubalinna meistrid on nii osavad kohvisegude valmistajad kui ka röstijad. Üldiselt röstitakse riigi põhjaosas kohvi kergemalt kui lõunas. Seepärast on ISPIRAZIONE Venezia kohvidel keskmine röstimisaste, mis mõjub kergemalt kui lõunast pärit kohvi röst, ent on maitseks siiski piisavalt tume. ISPIRAZIONE Venezia tundub suus täidlane, kergelt happeline ja vaevumärgatavalt mõrkjas.
AROOMI KIRJELDUS
ISPIRAZIONE Venezia on mahe, täidlane ja peene aroomiga kohv, mis toob mõttesse värskelt röstimisahjust välja võetud kohvioad ja Itaalia kohvikaubanduse algusaastad. Heledam röst tagab peene aroomi püsimise, kuid teeb joogi tummiselt tihedaks. Veneetsia kohvile on omased spetsiaalne teraviljalõhn ja mõnusalt magusad karamellinoodid.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
56 g

Valmistatud Šveitsis