Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Firenze Arpeggio Intensiivne

0,46 € koos maksudega Saage tellimus kätte 2022-06-29

Intensiivne ja kreemjas kohv

 • Kohvi röstimise aste

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi happesus

  ■ ■ □ □ □
 • Kohvi mõrudus

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kohvi tihedus

  ■ ■ ■ ■ □

Kohvi intensiivsus: 9 out of 13

Selline kiiresti tumedaks röstitud meistriteos saab tulla ainult südamest, praegusel juhul Itaalia kultuuri- ja kunstivaldkonna südamest.

Tihkes kreemjas kohvis on tunda julgeid röstimisnoote.

RÖSTIMISOMADUSED

 
LÜHIKE RÖSTIMISAEG
TUME RÖST

Saadaval ka kofeiiniga variant

MESINE CANTUCCINI MACCHIATO

Firenzes on alati kokku saanud riigi parimad tavad ja tänu sellele oleme loonud sametise, tihke ja kreemja ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio segu, mis ühendab Põhja-Itaaliale omased puuviljanoodid Lõuna-Itaalia kakaomekiga. Nende kahe vahele jääb meest, piiniaseemnetest ja krõbedatest cantuccini-küpsistest inspireeritud magusa mekiga latte macchiato retsept.

PÄRITOLU
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio on intensiivne ja puhas araabikasegu, mis toetub suuresti Costa Ricast pärit kohvile. Loomulike maltoosanootidega Costa Rica kohv omandab sügavröstimise käigus sellele segule iseloomuliku kakaomeki. Kohvijook on tänu täpselt paika timmitud jahvatusastmele ja doosile uskumatult kreemjas ja sametine. 1993. aastal Arpeggio nime all turule toodud kohv on siiani klientide lemmik ja võidab maitseteste.
RÖSTIMINE
Lõime ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio, et avaldada austust Firenze linna kultuuripärandile, mis on saanud mõjutusi nii helgest põhjast kui ka sumedast lõunast. ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio kohvile iseloomulik maitse tuleneb kohviubade intensiivsest röstimisest. Tegu on küll seguga, kuid iga kohvisort saab tassis omaette esile tõusta. Maltoosamekk teiseneb mõnusalt espressole omasteks kakaonootideks.
AROOMI KIRJELDUS
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio on tihke ja kreemjas, julgete rösti- ja kakaonootidega. Vaht annab joogile vastupandamatu kreemja ja sametise tekstuuri. Seda võib tõesti kõrgkunstiks nimetada.
KOOSTISOSAD JA ALLERGEENID
Röstitud ja jahvatatud kohv. 10 kohvikapslit NESPRESSO kohvimasina jaoks.

Koostisosad ja allergeenid
Röstitud ja jahvatatud kohv
Ei sisalda allergeene
Pakendatud gaasikeskkonda

Netokaal (10 kapslit)
53 g

Valmistatud Šveitsis