Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

VASTUTUSTUNDLIK VARUMINE

Miski ei oleks võimalik ilma 110 000 kohvikasvatajata, kes hoolitsevad päevast päeva teie kohvi eest.

VÕTMEROLL ON OSKUSTEABEL („KNOW-HOW“)

HOOLIKAS VALIK

Selleks et pakkuda teile täiuslikku kohvi, toetume tootjate ja oma agronoomide asjatundlikkusele, alustades parimate kohviubade valimisest. Nespresso eksperdid rändavad mööda maailma, et leida parimaid kohvipiirkondi, kuid tegelikult on esmatähtsad kohvikasvatajad, kes hoolitsevad kannatlikult kohvitaimede eest.

„Nespressoga oleme õppinud keskenduma pigem kvaliteedile kui kvantiteedile.“

Humberto G. Sanchez, Colombia kohvikasvataja

KINDEL KVALITEET

Kui oad on jõudnud Šveitsi, valmistavad Nespresso eksperdid neist segud, tuues esile iga päritolu aromaatse iseloomu ja tagades samasuguse aroomiprofiili säilimise igas tassitäies. Röstimisprotsess toob esile teie kohvi ainulaadse maitse – et saaksite seda nautida.

KESTLIKU KVALITEEDI PROGRAMM AAA (AAA SUSTAINALBE QUALITYTM)

KESTLIKKUS – PIKAAJALINE PÜHENDUMUS

2003. aastal algatas Nespresso koos vabaühendusega Rainforest Alliance jätkusuutliku kvaliteedi programmi AAA, et pakkuda erakordset kohvi, mille päritolu on jälgitav konkreetse kohviistanduseni, ning ühtlasi kaitsta keskkonda ja parandada kohvikasvatajate heaolu. Programm põhineb kestliku põllumajanduse võrgustiku (SAN) kriteeriumidel – rahvusvaheliselt tunnustatud sõltumatutel keskkonnaalastel ja sotsiaalsetel põhimõtetel – ning pikaajalistel otsesuhetel kohvikasvatajatega.

Sel programmil on positiivne mõju kohvikasvatajatele ja nende kogukondadele, sest aitab neil rakendada kestlikke põllumajandustavasid ja tagab neile mitmesuguseid eeliseid, sealhulgas turu keskmisest kõrgema hinna, üle 450 pühendunud agronoomi koolituse ja isikliku toe ning hõlpsa juurdepääsu Rainforest Alliance’i sertifikaadile.


TÄIELIK JÄLGITAVUS

AAA programm on kasulik ka teile tarbijana, sest kohv ostetakse otse valitud tootjatelt. Seega tunneb Nespresso teie kohvi ning teab, kust see tuleb ja kuidas see teie tassis maitsma hakkab.

Teie kohvi kestlikkuse tagamiseks teeb Nespresso koostööd ka paljude institutsiooniliste partnerite ja vabaühendustega.

Lisateabe saamiseks lugege edasi  

KAS TEADSITE...?

  • - Täna kasvatatakse AAA programmi raames kestlikult ligi 94% Nespresso kohvidest.

  • - Nespresso on loonud üle 400 agronoomi võrgustiku, sealhulgas 33% naistest, et koolitada ja külastada 110 000 põllumajandustootjat AAA programmis 15 riigis.

  • - Anname ringlusse kohvipaksu, et toota sellest toitainerikast komposti ja roheenergiat.

  • - 2021. aasta lõpuks valmistatakse kõik meie kodukapslid 80% ulatuses ümbertöödeldud alumiiniumist, eesmärgiga minna veelgi kaugemale.

  • - Alumiinium takistab erakordselt hapnikku, valgust ja niiskust ning on seetõttu suurepärane valik kohvi lenduvate aroomide ja värskuse kaitsmiseks

KUS JA KUIDAS SAAB KASUTATUD KAPSLEID TAGASTADA NING MIKS MA PEAKSIN SEDA TEGEMA?

Klient saab Nespresso e-poest tasuta tellida kasutatud kapslite koti ja tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega kullerile. Tähtis on meeles pidada, et tellimise esitamisel tuleb ära märkida, et soovite tagastada ringlusse võetavate kapslite komplekti.


Taaskasutus on vastutustundlik

Nautides tass tassi järel esmaklassilist kohvi, võtame endale ka vastutuse – loomulikult iseenda, aga ka kogu maailma ees. Seetõttu on Nespresso seadnud sihiks edendada vastutustundlikku äritegevust, otsides alati võimalusi olukorda parandada.
Nespressol on vastutustundlik kestlikkuse ja kapslite taaskasutuse poliitika ning täiustatud taaskasutussüsteem, mis pakub palju võimalusi, et kasutatud kapslite ringlussevõtt oleks kliendile lihtne ja mugav.