Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

ORIGINAL

Kohvimasinate komplektid

Vertuo Next & Aeroccino 3

Vertuo Next & Aeroccino 3

225,00 €

Märgitud hind 225 eurot on komplekti hind. Kui Vertuo Next kohvimasin (169 €) ja Aeroccino 3 piimavahusti (85 €) eraldi osta, oleks hind kokku 254 €.

Vertuo Next sobib suurema mahuga kohvijoogile. Vertuo Next sihib alati kõrgemale. Kui soovite hommikul tervet kruusitäit kohvi, pärast lõunaeinet tassikest espressot ja õhtupoole üht Gran Lungot, siis on Vertuo Next just teile. Et saaksite otsustada, kuidas täpselt oma kohvi nautida, saate selles masinas valmistada vaid ühe nupuvajutusega mitmes stiilis kohvijooke viies suuruses tassi. Vertuo Next pakub tõelist Nespresso kohvielamust, kuid kõrgemal tasemel, tänu uuele Centrifusion-tehnoloogiaga keedusüsteemile. Masin suudab lugeda igale kapslile lisatud koodi. Seejärel hakkab see keerlema ja kohandab sätteid just selliselt, et saada kapslist kätte kõige maitsvam jook. Igale segule sobib oma kohviretsept. Kroomdetailidega seade sobib iga köögisisustusega. Meie planeedi rõõmuks on seade valmistatud 50% ulatuses ümbertöödeldud plastist, et tagada kestlikum tulevik. Viime tänased kohvielamused uuele tasemele.

SPETSIFIKATSIOONID

  • Eemaldatav veepaak: Jah
  • Automaatne väljalülitus: Jah
  • Juhtme pikkus cm: 75 cm
  • Kohvi testimise pakk: 12 kapslit
  • Kasutatud kapslite sahtel: 6-10 kasutatud kapslit
  • Veepaak l: 1 l
  • Piimapaak l: Ei

Aeroccino retroseeria on saadaval kolme stiilset värvi (punane, valge ja must). Seadme põhjas on vispli hoiukoht. Maksimaalne maht piimavahu valmistamisel: 120 ml, maksimaalne maht piima soojendamisel: 240 ml (läbimõõt: 9 cm, kõrgus: 17 cm). Voolutoitega.

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 50 EUROST

Saate tellimused kätte 2-3 ööpäeva jooksul teie valitud aadressil.

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis.

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust