Ostukorv on tühi Sinu ostukorv: 0,00 € 0
Sisenemine või registreerumine

Kapslid

Kohvi intensiivsus

Kohvi kogus tassis

Aroomiprofiil

FESTIVE

BARISTA CREATIONS

BARISTA CREATIONS JÄÄKOHVIJOOKIDE JAOKS

REVIVING ORIGINS

MASTER ORIGINS

WORLD EXPLORATIONS

ISPIRAZIONE ITALIANA

ESPRESSO

Decaffeinato

KOHVI KOMPLEKTID

Kohvikapslid – lõputu hulk võimalusi Nespressolt

Kapselkohvimasin on suurepärane leiutis, mille abil saavad kõik valmistada oma lemmikjoogi vaid mõne sekundiga. Me teame hästi, kuidas teha usaldusväärseid kohvimasinaid kodus kasutamiseks, aga Nespressos pöörame me erilist tähelepanu ka oma klientide maitsemeelele. Kohvikapslid, mida müüakse meie butiikides ja veebipoes, on valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest ja nende hulgast leiab oma lemmikmaitse ja -aroomi ka kõige nõudlikum kohvisõber! Meie kliendina saate valida 29 püsivalikusse kuuluva kohvisegu vahel ja nii on teil alati võimalik leida kohv, mis sobib teie elustiili, kellaaja ja tujuga. 

Ainus asi, mida teil vaja - on kapselkohvimasin

Nespresso kohvikapslid on suurepärane valik inimestele, kel pole aega espressot valmistada, kuid kes ei soovi loobuda oma oivalise koostisega lemmikkohvist. Meie funktsionaalsed kapselkohvimasinad aitavad teil sukelduda kohvielamuste maailma – kui valite ühe saadaolevatest mudelitest, võite iga kell valmistada mitmes eri variandis kohvi vähimagi vaevata.                                                   

Pidage meeles, et võite nautida meie kohviaardeid ilma mingite piiranguteta, ükskõik millise kohvimasina te meie kollektsioonist valite, sest kõik Nespresso kohvikapslid sobivad kõikide meie kohvimasinatega.                     

Kohvikapslid – lemmikkohvi maitsmiseni kulub aega vaid mõni hetk

Nespresso kohvikapslite vaieldamatu eelis on see, et kohvi saab valmistada mõne hetkega. Kõrge temperatuur ja surve kiirendavad korraliku kohvi valmistamise protsessi ja toovad välja kohvi kõige iseloomulikumad omadused. Meie kapslites ei kaota kohv oma omadusi, sest kapslid on igasuguste välistegurite eest kindlalt suletud. Sarnaselt traditsioonilisel moel valmistatud kohvile on ka kapslikohv röstitud ja jahvatatud, erinevus seisneb vaid selles, et kohv on juba valmis ja ootel väikeses tavalises hermeetiliselt suletud alumiiniumkapslis. Enamgi veel – me mõõtsime kõik õiges vahekorras välja, nii et teie valitud kohv maitseb iga kord sama hea. Teil pole vaja teha muud kui vajutada õigele nupule ja oodata paar hetke ning kohv ongi valmis!

Nespresso – kohvikapslid, mida hindavad tõelised kohvisõbrad       

Algupäraste Nespresso kohvikapslite maitsete ja aroomide valik on eriti lai. Lugege kindlasti hoolikalt eri variantide nimekirja ülal, sest iga kapsel sisaldab pisut erinevat kohvisegu. Kindlasti leiate nende hulgast oma lemmikkohvi, aga võib ka juhtuda, et asute tõeliselt aromaatsele teekonnale, mille eesmärk on leida täiuslik kohv. Teie reisijuhiks on meie toodete kategooriad ja sarjad. Espresso ja lungo kategooriatest leiate kohvi maitse tõelise olemuse ja seda eri intensiivsuse, magususe, täidluse, kanguse ja selgusega. See valik on suurepärane võimalus avastada vaevumärgatavaid erinevusi segude eri koostises. Või ootate ehk kohvilt pisut teistsugust maitseelamust? Kui nii, siis tutvuge Barista Creationsi sarjaga, mis sisaldab oivalisi rikastatud kohvisegusid, nt kohvisid, millele on lisatud tumeda šokolaadi, karamelli või vanilje aroomi. Ispirazione Italiana sari omakorda on õige valik tugevate maitsete ja eriti tõhusa kohvi sõpradele. Sama huvitav on ka Master Origins sari. Selles sarjas leidub oivalisi aroome, millele on iseloomulikud puuviljased ja vürtsikad noodid. Need on kohalikul kohvitöötlemismeetodil valmistatud ühe päritoluga kohvid. Sukelduge suurepäraste kohvide maailma, mille meie, aastatepikkuse kogemusega asjatundjad, oleme loonud neile, kel on olemas Nespresso kapselkohvimasin.

Kohvikapslid, mis ei varja teie eest midagi

Kohv meie kapslites on valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedistandardite järgi. Me töötame jätkusuutliku arengu vaimus ning pakume kohvikasvatajatele maailma eri paikades väljaõpet ja tuge, et meie maitsva kohvi valmistamisel võetaks arvesse kõiki üksikasju. Me kasutame looduslikke ressursse jätkusuutlikul viisil, hoolitseme maapinna eest, kus kohvipuud kasvavad ning laseme taimedel kasvada ja küpseda omas tempos. Kõik Nespresso kapslid on tehtud alumiiniumist, mida on võimalik lugematu hulk kordi ringlusse võtta. Meie kliendid saavad kasutatud kapslid anda  kulleri kätte, kes järgmise tellimuse kohale toob.

Nespresso kohvikapslid on saadaval meie veebipoes

Kutsume teid põnevale teekonnale, kus saate tutvuda meie kohvide inspiratsiooniallikate, haruldaste aroomide ja maitsetega ning samuti kohvikapslite ebaharilike ja originaalsete lisanditega. Kõigi võimaluste avastamiseks kasutage ülaltoodud valikus sisalduvaid tooteid ja selgitage välja, millised kohvikapslid on teie lemmikud!

TASUTA KOHALETOIMETAMINE TELLIMUSTELE ALATES 100 KOHVIKAPSLIST VÕI 45 EUROST

Saate tellimused kätte 1–2 tööpäeva jooksul teie valitud aadressil

HAKAKE NESPRESSO KOHVIKLUBI LIIKMEKS

Nautige Nespresso klubi eeliseid internetis

KLIENDITEENINDUS

Kas vajate abi? Meie kohvispetsialistid on valmis teid aitama.

NESPRESSO RINGLUSSEVÕTT

Tagastada kasutatud kapslid koos järgmise tellimusega.

Võtke meiega ühendust